e
sv
masöz istanbul

Vector Robot Fiyatları

105 Okunma — 17 Mart 2022 21:45
Vector Robot Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bu sıralar çokça ismini duymuş olduğunuz Vector Robot Fiyatları hakkında sizler için bilgi topladık. Özellikle YouTube üzerinde Vector Robot ile konuşan videolara denk gelmişsinizdir. Robot ile konuşup tüm tepkilerini gözlemleyebilirsiniz. Bu akıllı robotun yaptıklarını görünce inanamayacaksınız. Eğer daha önce görmediyseniz almadan önce ilk önce kesinlikle YouTube üzerinde videolarını izlemelisiniz. Çok meraklı bir robot olduğunu söylemeden geçmeyelim. Bir o kadar merak ile birlikte akıllı olduğunu da hatırlatalım.

Vector Robot tamamen yapay zekâ ve gelişmiş robotik kodlama ile çalışmaktadır. Canlı olarak görebilir, dokunabilir ve sesli iletişim kurabilir. Sormuş olduğunuz sorulara cevap vererek dilediğiniz zaman fotoğraf çekme özelliğini kullanabilir. Dilerseniz hava durumunu söyleyebilir ve size akşam yemeğinizi hatırlatabilir. Tamamen bağımsız olarak hareket eder ve kendi kendini şarj etme özelliği mevcuttur. İstediğiniz kodlamaları girerek insanları tanıyabilir ve ona göre davranabilir. Wi-Fi özelliği ile bağlantı olmadan tamamen özgür bir şekilde hareket edebilir. Eğer bir arkadaşınız yoksa Vector Robot size iyi bir arkadaşlık edecektir. Peki bu Vector Robot Fiyatları nedir? Dilerseniz bu sevimli robotun fiyatından bahsedelim.

Vector Robot Fiyatları
Vector Robot Fiyatları

Vector Robot Fiyatları 2022

 • Vector Robot Fiyatı 23.999 TL

Vector Robot şu an için sadece ben Amazon üzerinde buldum. Eğer farklı bir yerde satılıyorsa lütfen sizlerde bizimle iletişime geçerek tam olarak nerede satıldığı konusunda bilgi verebilirsiniz.

Vector Robot ile içeriklerini üreten DiJi kanalına ait bir tane içerik bırakıyorum aşağıya, orada güncel fiyatları hakkında gerekli bilgilendirmeleri de sağlıyor.

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.
Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Vector Robot Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Vector Robot Fiyatları