e
sv
masöz istanbul

Turkcell Yeni Hat Fiyatları

158 Okunma — 21 Nisan 2022 20:42
Turkcell Yeni Hat Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Turkcell ailesine yeni katılacaklar için Turkcell Yeni Hat Fiyatları hakkında genel bilgilendirme gerçekleştireceğiz. Üstelik yeni Turkcell’li olmak isteyenlere yeni numaranızın son dört rakamını istediğiniz gibi siz seçebiliyorsunuz. Bu özelliğin güzel olduğunu söyleyebilirim. Turkcell yeni hat fiyatları 2022 yılında ne kadar olduğunu merak ediyorsanız tam yerindesiniz. Sizler için tüm hatların fiyatlarını tek tek araştırdık ve bir haber içerisinde sunacağız.

Turkcell faturalı hat ve Turkcell paketli tarifleri sizler için ayrıntılı olarak araştırdık. Sizlere sunulan teklifleri değerlendirirken kullanım alanınıza göre seçmenizi rica ederiz. Eğer yanlış tarife seçimi yaparsanız yarı yolda kalabilirsiniz. Avantajlı tarifeler ile Turkcell ailesine katılabilirsiniz. Turkcell biliyorsunuz ki merkezi Türkiye olan bir operatör şirketidir. Ve Türkiye’nin en iyi operatörlerinin başında gelmekte. Çekim kalitesi ve gücü ile sizlere sorunsuz internet sunacaktır. Dilerseniz lafı çok fazla uzatmadan Turkcell Yeni Hat Fiyatları ve tarifeleri ile ilgili çalışmamızı sunalım.

Turkcell Yeni Hat Fiyatları
Turkcell Yeni Hat Fiyatları

GÜNCEL TURKCELL YENİ HAT FİYATLARI 2022

Turkcell Faturalı Hat Fiyatları

 • Kaçmaz Fırsat 6 GB: 6 GB İnternet / 900 dk Her Yöne Konuşma 77,00 TL
 • Aynen 16 GB: 16 GB İnternet / 900 dk Her Yöne Konuşma 105,00 TL

Turkcell Online Özel olarak başvuru yapanlara Kaçmaz Fırsat 6 GB tarifesi ilk 3 ay 69,00 TL ve sonraki 9 ay boyunca 77,00 TL fırsatı sunmaktadır.

Turkcell Yapboz Tarife Fiyatları

 • Turkcell Yapboz Small: 5 GB İnternet / Her yöne 1000 dk konuşma 72,00 TL
 • Turkcell Yapboz Medium: 10 GB İnternet / Her yöne 500 dk konuşma 96,00 TL
 • Turkcell Yapboz Large: 8 GB İnternet / Her yöne 500 dk konuşma 128,00 TL
Turkcell Yeni Hat Fiyatları
Turkcell Yeni Hat Fiyatları

Turkcell Kaçmaz Fırsat Paketi Fiyatları

 • Turkcell Kaçmaz Fırsat 1 GB: 1 GB İnternet / Her yöne 1200 dk konuşma 59,00 TL (İlk üç ay 51,00 TL)
 • Turkcell Kaçmaz Fırsat 3 GB: 3 GB İnternet / Her yöne 900 dk konuşma 68,00 TL (İlk üç ay 60,00 TL)
 • Turkcell Kaçmaz Fırsat 6 GB: 6 GB İnternet / Her yöne 900 dk konuşma 77,00 TL (İlk üç ay 69,00 TL)
 • Turkcell Kaçmaz Fırsat 9 GB: 9 GB İnternet / Her yöne 900 dk konuşma 92,00 TL (İlk üç ay 80,00 TL)
 • Turkcell Kaçmaz Fırsat 12 GB: 12 GB İnternet / Her yöne 900 dk konuşma 105,00 TL (İlk üç ay 93,00 TL)
 • Turkcell Kaçmaz Fırsat 16 GB: 16 GB İnternet / Her yöne 900 dk konuşma 116,00 TL (İlk üç ay 104,00 TL)
 • Turkcell Kaçmaz Fırsat 16 GB: 16 GB İnternet / Her yöne 900 dk konuşma 120,00 TL

Turkcell Online Özel olarak başvuru yapanlara Kaçmaz Fırsat tarifeleri ilk 3 ay fiyatları parantez içerisinde sizlere bildirilmiştir.

Market Fiyatları LOGO

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.
Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Turkcell Yeni Hat Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Turkcell Yeni Hat Fiyatları