e
sv
masöz istanbul

Travazol Fiyatı

519 Okunma — 25 Kasım 2021 20:53
Pişiklerde, mantar hastalıklarında ve egzama hastalıkların tedavisinde kullanılan Travazol Krem fiyatını sizler için araştırdık. Bu yazımızda Travazol fiyatı ve Travazol krem hakkında gereken bilgileri bulacaksınız.
Travazol Fiyatı
avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ülkemiz çokça kullanılan kremlerden bir tanesi olan Travazol fiyatını sizler için inceledik ve sizlere sunacağız. Travazol krem egzamalarda ya da iltihaplarda ellerde, parmaklar ve kasık bölgesinde meydana gelen mantar enfeksiyonların giderilmesinde kullanılan bir kremdir. Etkin madde olarak izokonazol nitrat ve diflukortolon valerat içermektedir. İçeriğinde bulunan izokonazol nitrat deri üzerinde yüzeysel mantar hastalıkların tedavisi için kullanılmaktadır.

Peki Travazol krem nasıl kullanılır? Travazol krem fiyatı nedir? bu ve buna benzer birçok Travazol krem ile ilgili olarak sorulabilecek soruların cevabını bu yazımızda bulacaksınız. Size büyük bir tüyo olarak verebilirim ki bebeklerde bulunan pişiklerde bire bir kullanılabilir ve çok etkili olduğunu söyleyebilirim. Çünkü biz çocuğumuzda birebir kullandığımız kremlerden bir tanesidir. Pişik oluştuğu gibi direkt kullandığımızda 2-3 güne geçirdiğini söyleyebilirim. İsterseniz lafı çok fazla uzatmadan konumuz olan Travazol fiyatı nedir? bunun cevabını ve diğer soruların cevabını verelim.

Travazol Fiyatı

Travazol krem ne işe yarar?

Travazol krem yukarıda az çok bahsetmiş olduğumuz gibi mantar, egzama ve iltihaplanma rahatsızlığı ile meydana gelen kızarıkların tedavisinde kullanılır. Bebek sahibi annelerin güvenerek kullandığı pişik geçirici krem olarak eczanelerde sorulmaktadır. Cilt üzerinde meydana gelen kızarıklıkların bir an önce giderilmesini istiyorsanız Travazol kremi kullanabilirsiniz.

Travazol kremi kullanırken doktorunuzun ya da eczacınızın size sunmuş olduğu kullanma talimatına göre kullanmanızı öneririz çünkü içeriğinde içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etki gösterebilir.

Travazol Fiyatı nedir?

Travazol krem fiyatı 2021 yılında eczanelerde 29,61 TL olarak satışa sunulmaktadır. 2021 yılının sonlarına doğru eczanelerde satışa sunulan bu ilaç yıl sonunda fiyatı değişiklik gösterebilir.

Uyarı: Söz konusu Travazol Krem ilacını kullandığınızda ya da farklı bir ilaç kullandınız ve yan etki gösterdiğini düşünüyorsanız kesinlikle aşağıda bulunan talimatları yerine getirebilirsiniz.

Kullanma Talimatında yer alan veya almayan bir yan etki meydana gelmesi durumunda hekiminiz, eczacınız veya hemşireniz ile konuşunuz. Ayrıca karşılaştığınız yan etkileri www.titck.gov.tr sitesinde yer alan “İlaç Yan Etki Bildirimi” ikonuna tıklayarak ya da 0 800 314 00 08 numaralı yan etki bildirim hattını arayarak Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne bildiriniz. Meydana gelen yan etkileri bildirerek kullanmakta olduğunuz ilacın güvenliliği hakkında daha fazla bilgi edinilmesine katkı sağlamış olacaksınız.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu

Söz konusu Travazol Fiyatı tüm formları anlaşmalı olarak çalışmış olduğumuz eczaneden birebir olarak alınarak sizlere sunulmuştur.

Travazol Fiyatı

Travazol Fiyatı hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Travazol Fiyatı