e
sv
masöz istanbul

Tranko Buskas Fiyat

886 Okunma — 18 Ağustos 2021 12:43
Arada sizlere ilaçların fiyatlarını da veriyoruz. Söz konusu vermiş olduğumuz ilaçların fiyatları anlaşmalı olarak çalıştığımız bir eczaneden alınarak verilmektedir. Eczanemizin konularımız ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Tranko Buskas Fiyatı için araştırma yaparken sayfamıza denk geldiniz. İlacın fiyatını öğrenebileceğiniz gibi Tranko Buskas hakkında gerekli bilgilere de yer vereceğiz. Ancak hatırlatmamızda gerek var ki söz konusu ilacı eczanelerden reçeteniz olmadan alamazsınız. Bazı sitelerde kırmızı reçete olduğu iddia edilmektedir, ancak bu yanlış bir bilgidir. İlaç kırmızı reçete değil, sadece ve sadece reçeteye tabi tutularak beyaz reçete kapsamında satışa sunulan bir ilaçtır.

Tranko Buskas genelde midede sancılı ve kramplı ağrılarda, dismenore (sancılı regl ağrılarında), şişkinlikte ve panik atak bozukluklarının tedavisinde kullanılır. Bu ilaç alışkanlık yaptığından dolayı reçetesiz olarak satılmamaktadır. Genelde en fazla bir kutu olarak kullanılması önerilir. Daha fazlasını kullanıldığında bağımlılık yapmaktadır. Kontrollü olarak kullanılmasında fayda vardır. Bilinçsiz olarak kullanılmamalıdır.

Tranko Buskas Fiyat
Tranko Buskas Fiyatı / Belirli ilaçlardan yapılan soru işareti.

Tranko Buskas Fiyat

 • Tranko Buskas 17,54 TL olarak satışa sunulmaktadır. Kaynak

Önemli Not: Daha önce söylediğimiz gibi söz konusu ilaç reçeteye tabi tutulan ilaçlardan olduğundan dolayı direkt olarak eczaneye gittiğinizde satın alamazsınız. Söz konusu ilacı almanız için uzman bir doktorun size reçete olarak vermesi gerekmektedir.

Tranko Buskas Fiyat / Çeşitli ilaçlar

Tranko Buskas Nedir?

Söz konusu ilaç hiyosin-N-butilbromid ve medazepam içermektedir. Medazepam, endişe giderici ve kas gevşetici etkilere sahip olması sebebi ile aslında reçeteye tabi tutulmaktadır.

Kontrolsüz olarak kullanıldığında keyif verici ya da rahatlatıcı ilaç olması sebebi ile direkt olarak satışa sunulmamaktadır.

Migros Frambuaz
Tranko Buskas Fiyat

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Tranko Buskas Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Tranko Buskas Fiyat