e
sv
masöz istanbul

Tetradox Fiyatı

606 Okunma — 23 Eylül 2021 22:34
Tetradox Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

İlaç fiyatlarını incelerken Tetradox Fiyatını da sizler için inceledik. Tetradox bir antibiyotik gurubu ilacıdır, reçetesiz olarak eczanelerde satışı bulunmamaktadır. Eğer doktorunuz reçetenize yazdıysa eczaneden alabilirsiniz. Söylediğimiz gibi antibiyotik grubu ilaçlar reçetesiz olarak satışı bulunmamaktadır.

Etkin madde olarak 100mg doksisiklin baza eşdeğer doksisiklin hiklat içermektedir. Yardımcı olarak maddeler ise Magnezyum stearat, mısır nişastası, sodyum lauril sülfat; kapsülünde siyah demir oksit, titanyum dioksit, sarı demir oksit, patent mavisi, su ve jelatin bulunmaktadır.

Tetradox Fiyatı / Bakteriler

Tetradox Fiyatı nedir?

Tetradox 100mg Fiyatı 12,43 TL olarak satışa sunulmaktadır. Tetradox fiyatı 2021 yılında 12,43 TL‘dir.

Tetradox nedir? ve Tetradox ne işe yarar?

Tetradox antibiyotik bakterileri olarak bilinen mikroorganizmaların oluşturmuş olduğu hastalıkların tedavisinde kullanılan bir antibiyotiktir. İçeriğinde bulunan etkin maddesi olan doksisiklin, bakterilerin protein yapımlarını bozarak üremelerini engellemesinde ya da durdurmasına neden olur.

Tetradox hangi hastalıklarda kullanılır?

Söz konusu antibiyotik idrar yolu enfeksiyonu olan ve genital bölgede enfeksiyon kapan hastalarda, cinse temas ile bulaşan hastalıklardan olan bel soğukluğu, frengi gibi hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır.

Solunum yolları hastalıkları, deri ve yumuşak doku enfeksiyonlarında, kolera, amip, turist diyaresi gibi barsak hastalıklarında da kullanmaktadır. Peki sivilce izlerini geçirir mi? Evet bazı antibiyotik tedavisi gerekli görüldüğü sivilce tedavilerinde de kullanılmaktadır.

Söz konusu Tetradox 100mg Kapsül ilacı kullandığınızda ya da farklı bir ilaç kullandınız ve yan etki gösterdiğini düşünüyorsanız kesinlikle aşağıda bulunan talimatları yerine getirebilirsiniz.

Tetradox Fiyatı
Tetradox Fiyatı / Tedavi gören kadın

Kullanma Talimatında yer alan veya almayan bir yan etki meydana gelmesi durumunda hekiminiz, eczacınız veya hemşireniz ile konuşunuz. Ayrıca karşılaştığınız yan etkileri www.titck.gov.tr sitesinde yer alan “İlaç Yan Etki Bildirimi” ikonuna tıklayarak ya da 0 800 314 00 08 numaralı yan etki bildirim hattını arayarak Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne bildiriniz. Meydana gelen yan etkileri bildirerek kullanmakta olduğunuz ilacın güvenliliği hakkında daha fazla bilgi edinilmesine katkı sağlamış olacaksınız.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu
Tetradox Fiyatı

Tetradox fiyatı hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Tetradox Fiyatı