e
sv
masöz istanbul

Tekzen Eca Kalorifer Petek Fiyatları

85 Okunma — 12 Nisan 2022 20:23
Kalorifer Petek Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

TEKZEN yapı marketlerinde satışa sunulan ECA marka kalorifer petek fiyatları hakkında araştırmamızı sizler için sunacağız. Güncel ECA Petek Fiyatlarını okumuş olduğunuz bu haberde bulacaksınız. İhtiyacınıza göre radyatörleri sizler için araştırdık.

Doğrusunu söylemek gerekirse diğer rakiplerimize göre satışın olduğu söylenmekte. Ancak yapmış olduğumuz araştırma neticesinde TEKZEN mağazalarında ECA markasına ait kalorifer peteği bulunmamaktadır. En azından ben bulamadım. Eğer siz bulabiliyorsanız bizlere doğru link belirterek tartışabiliriz. TEKZEN mağazasında ve online satış mağazasında biz bulamadık. Bunun üzerine sizlere piyasa üzerinde satışa sunulan ECA markasına ait kalorifer petek fiyatlarını sunacağız.

Kalorifer Petek Fiyatları
Kalorifer Petek Fiyatları

KALORİFER PETEK FİYATLARI

 • ECA Panel Radyatör 600 x 600 945,00 TL
 • ECA Panel Radyatör 600 x 1000 1.455,00 TL
 • ECA Panel Radyatör 600 x 700 1.110,00 TL
 • ECA Panel Radyatör 600 x 400 850,00 TL
 • ECA Panel Radyatör 400 x 400 550,00 TL

Daha önce siz değerli misafirlerimize söylediğimiz gibi size aktarmış olduğumuz fiyatları şeffaf bir şekilde aktarmayı hedefliyoruz. TEKZEN mağazalarına baktığınızda markalı çok fazla ürün kalmadı, sadece kendi ürünlerin satışını gerçekleştiriyorlar.

Market Fiyatları LOGO

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.
Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Kalorifer Petek Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Tekzen Eca Kalorifer Petek Fiyatları