e
sv
masöz istanbul

Tarım Kredi Kooperatifi Un Fiyatları

1781 Okunma — 28 Temmuz 2021 19:52
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinin kuruluşu olan Tarım Kredi Market ürünlerinden Tarım Kredi Kooperatifi Un Fiyatlarını inceleyeceğiz. Türkiye’nin değerlerinden biri olan bu market 17 bölge birliği, 1615 kooperatif, 200 hizmet bürosu, 19 iştirak ve 800 bin çiftçi ortağı ile hizmet vermekte olduğunu hatırlatmamız gerekiyor. Bizler ne kadar çok destlersek o kadar kendini geliştirir ve kaliteli ürünleri ile bizlere hizmet edebilir.

Eğer bilmiyorsanız Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri 1863 yılında Mithat Paşa tarafından kurulmuştur. O zamanlar ismi Memleket Sandıkları olarak kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Milletimizin tarihine bakarsanız imece usulü yardımlaşma olduğunu bilirsiniz, söz konusu kuruluşun amacı zaten tam olarak budur. Türkiye’nin ve dünya üzerinde tarımın öncüsü olmaya aday olduğunu söyleyebiliriz.

Tarım Kredi Kooperatifi Un Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifi Un Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifi Un Fiyatları güncel listedir.

 • Tarım Kredi Kooperatifi Un 5 Kg 19,90 TL
 • Tarım Kredi Kooperatifi Organik Tam Buğday Un 1 Kg 7,00 TL
 • Tarım Kredi Kooperatifi 1 Kg Un 4,50 TL
 • Tarım Kredi Kooperatifi 2 Kg Un 8,30 TL
 • Tarım Kredi Kooperatifi İrmik 500gr 2,75 TL
Tarım Kredi Kooperatifi Un Fiyatları

Hatırlatma: Tarım Kredi Kooperatifi un fiyatlarını sizlere direkt olarak Tarım Kredi Kooperatif Marketi reyonlarından izin alınarak tespit edilmiş ve sizlere doğru fiyatlar üzerinden bilgi verilmiştir.

Tarım Kredi Kooperatifleri Cumhuriyet kuruluşundan önce dediğimiz gibi Memleket Sandıkları olarak kurulmuş ve sonrasında Cumhuriyet döneminde 1935 yılında çıkarılan 2836 sayılı “Tarım Kredi Kooperatifleri Kanunu” ile “Tarım Kredi Kooperatiflerinin” kuruluş adı ve varlık nedeni belirlenerek, kuruluşu gerçekleştirilmiş ve asıl gelişmeler bu kanundan sonra meydana gelmiştir.

Bu kanun ile birlikte kooperatiflere; ortakların üretimini düzeltmek, artırmak ve kıymetlendirmek için ucuz üretim kredisi ve tarımsal girdi, alet ve makinalar temini suretiyle ortakları pahalı kredi yollarına başvurmaktan alıkoymak ve böylece yurt içi ve dışı rekabet edebilme gücünü geliştirmek gibi görevler yüklenmiştir. 1936 yılında ilk kooperatif Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından Mersin’in Silifke ilçesinde kurulan kooperatif ile temel taşlarını atmıştır.

Tarım Kredi Kooperatifi Ürünleri Neden Alınmalı?

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi tarafından kurulmuş olan Tarım Kredi Market ürünlerini kullanmak ülkemiz ekonomisine ve kooperatif ruhuna etki etmesi açısından ürünlerin alınması gerekir. Buna bağlı olarak eğer ürünlerinden kullanmadıysanız tavsiyemiz kesinlikle kullanılması yönündedir.

Kaliteli ürünlerinin olduğunu söylememiz gerekir, eğer sizlerde kaliteli ürünleri ucuza ve güvenilir yoldan almak istiyorsanız Tarım Kredi Marketlerini tercih edebilirsiniz.

Ben ilk başlarda baklagiller ile almaya başlamıştım ancak ürünlerin kalitesini ve güvenilirliğini test ettikten sonra tüm ürünlerinden almaya özen gösteriyorum.

yazi_ici_logo

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Un Fiyatlarına ait makalemizi incelediğiniz ve sabır ile okuduğunuz için teşekkürler. Bizler Market Fiyatları.Net olarak sizlere doğru ve güvenilir fiyatları aktarmaya devam edeceğiz.

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.


Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.


Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.


Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.


Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Tarım Kredi Kooperatifi Un Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Tarım Kredi Kooperatifi Un Fiyatları