e
sv
masöz istanbul

Tarım Kredi Kooperatifi Çorba Fiyatları

344 Okunma — 08 Ekim 2021 17:11
Tarım Kredi Kooperatifi Çorba Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Hazır soğuk havalar başlamışken bizlerde sizler için Tarım Kredi Kooperatifi Çorba Fiyatlarını inceledik. Vücudunuzun iyi bir beslenmeye ihtiyacını her türlü karşılayan çorba olduğunu herkes bilmektedir. Ülkemizde çorbanın önemi tartışılmaz. İnsanoğlunun çorba ile tanışması daha MÖ 3. Yüz yılda olduğuna rastlanmıştır. Düşünün ki o yıllardan beridir insanoğlu çorba tüketiyor. Bu kadar süre gelen yıllar boyunca tüketiliyorsa o zaman bilin ki vücuda çok yararı vardır.

Çorba her öğün tüketilecek bir yemek çeşididir. Çorbanın ülkemiz tarihine bakıldığında ise İslamiyet önce Orta Asya zamanlarında Türkler tahıl ürünleri ile umaç adı verilen bir tür çorba yapılıyormuş. O yıllardan beri günümüze baktığınızda en önemli ve vitamin deposu olan çorba ise tarhana olarak bilinmektedir. Düşünün ki sıcacık bir tarhana çorbası var önünüzde içerisine peynir koyuyorsunuz ve o peynir içerisinde eriyor. Sanırım eve gidince ilk işim tarhana çorbası içmek olacak. Peki 2021 yılında Tarım Kredi Kooperatifi Çorba Fiyatları ne kadar? Bunun cevabını yazımızda bulacaksınız.

Tarım Kredi Kooperatifi
Tarım Kredi Kooperatifi Çorba Fiyatları

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Çorba Fiyatları

 • Tarım Kredi Elit Ev Tarhanası 1000gr : 43,55 TL
 • Tarım Kredi Türkiye Tarımkredi Kooperatifi Doğal Ev Tarhanası 1 kg (Acılı): 49,90 TL
 • Tarım Kredi Ev Tarhanası – 1000gr : 60,00 TL / İndirimli : 48,00 TL
 • Tarım Kredi Ev Tarhanası Acı 1 Kg : 43,55 TL
 • Tarım Kredi Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Doğal Ev Tarhanası 1 Kg: 64,90 TL
Tarım Kredi Kooperatifi Çorba Fiyatları
Bim Kulaklık Fiyatları
Tarım Kredi Kooperatifi Çorba Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Tarım Kredi Kooperatifi Çorba Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Tarım Kredi Kooperatifi Çorba Fiyatları