e
sv
masöz istanbul

Sürmene Bıçak Fiyatları

686 Okunma — 19 Eylül 2021 10:46
Sürmene Bıçak Fiyatları
avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Mutfakta kullanmış olduğumuz bıçaklardan Sürmene Bıçak Fiyatlarını sizler için araştırdık. Sürmene bıçakları her zaman tercih edilmektedir. Tercih edilmesinin sebeplerinden bir tanesi ise kalitesini balık yağına borçludur. Bıçak üretimi sırasında su ile birlikte balık yağı verilerek böylelikle keskinliği arttırılmaktadır. İsmini ise Trabzon ilimizin Sürmene ilçesinden almaktadır.

Mutfakta sıklıkla kullanmış olduğumuz ürünlerden bir tanesidir bıçak. Ancak doğru kullanılması gerekmektedir, kullanmış olduğunuz bıçaklar ne kadar keskin ise kendinizi o kadar rahat hissedersiniz. Bıçağın keskin olması demek kesmiş olduğunuz o ürünün sağlıklı bir şekilde kesilmesini sağlayacaktır. Örnek vermek gerekirse domates keserken eğer bıçağınız keskin değilse domates içerisinde bulunan suyun dışarı atılmasını sağlarsınız. Eğer bıçağınız keskin ise domatesin içerisinde bulunan suyunu çıkarmadan rahatlıkla kesmiş olacaksınız. İsterseniz Sürmene Bıçak fiyatlarına geçelim.

Sürmene Bıçak Fiyatları
Sürmene Bıçak Fiyatları / Keskin bir bıçak ve kesilmiş domatesler

Sürmene Bıçak Fiyatları

 • Sürmene Bilezikli Kurban Bıçağı Seti Fiyatı: 125,00 TL
 • Sürmene Sürbısa 61502 / 011 Mutfak Bıçak Seti 4 Parça Fiyatı: 183,60 TL
 • Sürmene Lazbaba Çakır Usta 3’lü Bıçak Seti Fiyatı: 67,50 TL
 • Sürmene Lazbisa 6’lı Ahşap Kütük Stantlı Mutfak Bıçak Seti Fiyatı: 116,91 TL
 • Sürmene Üçlü Sürmene Dövme Bıçak Fiyatı: 83,94 TL
 • Sürmene El Yapımı 3’lü Mutfak Bıçak Seti Fiyatı: 79,90 TL
 • Sürmene Kurban Bıçak Seti Fiyatı: 74,80 TL
Sürmene Bıçak Fiyatları / Duvara asılmış bıçak seti

Gerçek sürmene bıçağı nasıl anlaşılır?

Ülkemizde ve dünyada son zamanlarda sahte ürünleri görmeniz çok olası. Hatta diyebilirim ki dünyada en fazla sahte üreten sanırım ikinci ülkeyiz. Birincisi zaten bilinen Çin ve sonrasında biz geliyoruz. Onun için almış olduğunuz ürünlere dikkatli incelemeniz gerekmektedir. Peki gerçek Sürmene Bıçağını sahtesinden nasıl ayıracağız?

Gerçek bir Sürmene Bıçağı bıçak üzerinde bulunan logo üzerinden anlayabilirsiniz. Bu logo bıçağın kodunun arkasında bulunan Türk Standartları Enstitüsü’nün ibaresi olan TSE damgasını görüyorsanız alacağınız bıçak gerçek bir sürmene bıçağıdır. Eğer logo yok ve sadece bıçak kodu mevcutsa sahte bir bıçak alıyor olabilirsiniz.

Bim Mouse Fiyatları
Sürmene Bıçak Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Sürmene Bıçak Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Sürmene Bıçak Fiyatları