e
sv
masöz istanbul

Şok Yumuşatıcı Fiyatları

242 Okunma — 02 Şubat 2022 20:45
ŞOK Yumuşatıcı Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Giymiş olduğumuz kıyafetlerimizin temizliği ve bakımı için kullandığımız ŞOK Yumuşatıcı Fiyatlarını sizler için araştırdık. Bu makalemiz üzerinde Şok Marketler zincirlerinde reyonlarında ve online satış mağazalarında satışa sunulan yumuşatıcı fiyatlarını aktaracağız. Çamaşırlarınızın temizliğinde çamaşır yumuşatıcısı kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi marka çamaşır yumuşatıcısını kullanıyorsunuz? Bizlere yorum olarak geri dönüş sağlayabilir ve sizlere marka önerisinde bulunabiliriz. Deterjan ve temizlik ürünlerinde çamaşır makinelerimizde sanırım en fazla kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Çünkü çamaşırlarınızı yumuşatması ile birlikte giydiğinizde güzel kokular salmasını hedefler.

[geo-post target=”false” id=”21180″ label=”Önerilen Yazı”]

Yumuşatıcı aramak istiyorsanız siteler arasında kaybolmanıza gerek yok. Sizlere doğru ve kaliteli bilgiler doğrultusunda Şok Yumuşatıcı Fiyatları hakkında genel bilgilendirmemizi yapacağız. Diğer bu tarz siteler üzerinde makaleleri okurken kendini tekrar eden kelimeler içerisinde boğulmamanız adına bizleri tercih edebilirsiniz. Ucuz fiyatları ürünleri ve marketlerde satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları hakkında bilgilendirmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Her gün bir market fiyatı paylaşarak sizlere hizmet veriyoruz. Sizlerin de bizlere destek olması adına ve desteklemek adına bizi takip edebilir ve çıkan reklamlara tıklamanızı rica ederiz. İsterseniz sizlere ŞOK marketlerde satışa hazır sunulan Şok yumuşatıcı fiyatları araştırmamızı sunalım.

ŞOK Yumuşatıcı Fiyatları

ŞOK Yumuşatıcı Fiyatları

ŞOK Yumuşatıcı Fiyatları

 1. Mintax Gül Bahçesi Yumuşatıcı 3Lt 20,90 TL
 2. Vernel Gülün Büyüsü Çamaşır Yumuşatıcı 3Lt 27,50 TL
 3. Mintax Konsantre Yumuşatıcı Bahar Ferahlığı 1440ml 22,95 TL
 4. Mintax Lavanta Bahçesi Yumuşatıcı 3Lt 20,90 TL
 5. Vernel Max Nergiz Çiçeği Lavanta Çamaşır Yumuşatıcı 1440ml 32,90 TL
 6. Vernel Max Taze Gül Çamaşır Yumuşatıcı 1440ml 32,90 TL
 7. Bingo Soft Konsantre 1440ml 36,95 TL
 8. Vernel Relax Çamaşır Yumuşatıcı 3Lt 27,50 TL
 9. Mintax Sensitive Yumuşatıcı 1440ml 22,95 TL
 10. Mintax Yumuşatıcı Lilyum Bahçesi 1440ml 22,95 TL
 11. Mintax Yumuşatıcı Sensetive 3Lt 20,90 TL
 12. Bebeland Sensetive Çamaşır Yumuşatıcı 1500ml 19,90 TL
ŞOK Yumuşatıcı Fiyatları

ŞOK Yumuşatıcı Fiyatları

Meta Logo

Market Fiyatları.net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. ŞOK Yumuşatıcı Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Şok Yumuşatıcı Fiyatları