e
sv
masöz istanbul

Şok Yoğurt Fiyatları

231 Okunma — 01 Şubat 2022 21:11
ŞOK Yoğurt Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Market Fiyatları olarak yapmış olduğumuz ŞOK Yoğurt Fiyatları detaylı çalışmalarımızı sizlere sunmak için buradayız. Marketlerin reyonlarında satışa sunulan yüz binlerce ürünün doğru fiyat analizlerini yaparak sizlere yalın bir şekilde sunmayı hedefledik. ŞOK Marketlerde satışa sunulan yoğurt markası olarak Mis markasını zaten hali hazırda çok eskilerden tanıyoruz. Eski derken çok eski bir kuruluş olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. 1977 yılında Tekfen Holding ortakları olan Feyyaz Berker, Necati Akçağlılar ve Nihat Gökyiğit tarafından kurulan bir firmadır. Ancak günümüzde şirketi Nestle tamamını aldığını söyleyebiliriz. Mis Süt Ürünleri markası Nestle bünyesi altında faaliyetlerine devam etmektedir.

[geo-post target=”false” id=”21164″ label=”Önerilen Yazı”]

Şok Market reyonlarında şu an satışa sunulan markalar ise Mis Yoğurt ve İçim Yoğurt markalarıdır. Söz konusu ürünleri dilerseniz Cepte ŞOK uygulaması üzerinden dilerseniz de Şok Online Mağaza üzerinden siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Market reyonlarında ki fiyatlar geçerli olup uygulama üzerinde herhangi bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Yoğurt denince sadece yoğurt fiyatlarını sizler için araştırmadık, üzerinde “yoğurt” ibaresi geçen tüm ürünlerin fiyatlarını sizlere sunacağız. Yani böylelikle meyveli yoğurt fiyatlarını da sizler ile paylaşmış olacağız. İsterseniz lafı çok fazla uzatmadan sizlere ŞOK Yoğurt Fiyatları hakkında yapmış olduğumuz araştırmalarımızı sunalım.

ŞOK Yoğurt Fiyatları

ŞOK Yoğurt Fiyatları / Taze Mayalanmış Yoğurt

ŞOK Yoğurt Fiyatları

Güncel olarak ŞOK Yoğurt Fiyatları 2022 yılı içerisinde ne kadar? Bunun cevabı için lütfen aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz güncel ŞOK yoğurt fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

 1. Mis Homojen Yoğurt 3Kg 29,90 TL
 2. Mis Doğal Yoğurt 2Kg 18,90 TL
 3. Mis Kaymaklı Tava Yoğurt 1500G 21,50 TL
 4. Mis Homojen Yoğurt 1500G 15,50 TL
 5. Mis Homojen Yoğurt 500G 6,50 TL
 6. Mis Yarım Yağlı Yoğurt 2500G 19,90 TL
 7. İçim Rahat Laktozsuz Yoğurt 750G 14,50 TL
 8. Mis Light Yoğurt 650G 8,45 TL
 9. Mis Süzme Yoğurt 900G 22,50 TL
ŞOK Yoğurt Fiyatları

ŞOK Yoğurt Fiyatları / Meyveli Yoğurt Tabağı

ŞOK Meyveli Yoğurt Fiyatları

 1. Danone Aromalı Yoğurt Disney 90Gx2 7,00 TL
 2. Sütaş Hüptrik Çilekli Yoğurt 30Gx3 2,75 TL
 3. Activia Kuru Kayısı 100Gx4 14,90 TL
 4. Mis Meyveli Yoğurt Çeşitleri 9,90 TL
 5. Danone Hüpper Çilek Aromalı Yoğurt 67G 4,90 TL
 6. Mis Meyveli Yoğurt 125Gx2 6,50 TL

Meta Logo

Market Fiyatları.net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. ŞOK Yoğurt Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Şok Yoğurt Fiyatları