e
sv
masöz istanbul

ŞOK Un Fiyatı, Şok Market Un Fiyatları, Şok Piyale Un 5 Kg Fiyatı

11672 Okunma — 23 Ekim 2021 16:35
ŞOK Un Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ülkemizde bulunan yüksek fiyat artışlarından etkilenen ŞOK Un Fiyatı nedir? sizler için inceledik. Tabii ki sadece ŞOK marketlerinde bu artış söz konusu değil ülkemizin genel bir kısmında ve ürünlerde bulunan fiyat artışlarını görmek mümkün. Bu fiyat artışlarını birebir gözlemleyebiliyoruz, çünkü her marketten sizler için fiyat araştırması yaparken bu artışları gözle görebiliyoruz. Son zamanlarda Cumhurbaşkanımız da bir market ziyaretinde bulundu ve bununla ilgili piyasada birçok caps görmüşsünüzdür.

Ancak Cumhurbaşkanımızın yapmış olduğu fiyat kontrolünde fiyatların uygun olduğunu belirtmekteydi. Bu tabii ki tamamen tartışılır bir durumdur. Çünkü çarşıyı pazarı tanıyan bizleriz, fiyat analizini en iyi yapacak kesim bizleriz. Bir asgari ücretli çalışan olarak diyebilirim ki artık bu devirde en iyi fiyat analizini yapanlar asgari ücret ile geçinen kesimdir. Bu ve bunun gibi bir çok sorun ile ilgili olarak birçok söz söylenebilir ancak şuan bulunduğumuz platform üzerinde bunu söylemek açıkçası zor olabilir. Bunun için isterseniz biz konumuz olan Şok Un Fiyatı hakkında biraz bahsedelim.

ŞOK UN Fiyatı
ŞOK Un Fiyatı / Un ile yapılan hamurlar

Şok Un Fiyatı 2021 Güncel Fiyatlar

 • Piyale Un 5 Kg Fiyatı 25,50 TL
 • Piyale Un 2 Kg Fiyatı 10,50 TL
 • Piyale ŞOK Galeta Unu 250 gr Fiyatı 2,85 TL
 • Piyale Mısır Unu 250 gr Fiyatı 2,25 TL
 • Piyale Pirinç Unu 250 gr Fiyatı 4,25 TL
 • Sinangil Glutensiz Un 500 gr Fiyatı 9,95 TL
 • Arı Sütlü Pirinç Unu 200 gr Fiyatı 7,95 TL

ŞOK Un Ürünleri Fiyatları – ŞOK Market Un Ürünleri

 • Odun Ekmek 250 gr Fiyatı 2,35 TL
 • ŞOK Büyük Ekmek Fiyatı 2,70 TL
 • ŞOK Çeşit Ekmek Fiyatı 4,25 TL
 • ŞOK Kepek Ekmeği Fiyatı 250 gr 2,10 TL
 • ŞOK Ekşi Mayalı Ekmek Fiyatı 6,95 TL
 • ŞOK Yöresel Ekmek Fiyatı 6,95 TL
 • Tamköy Sac Ekmeği Fiyatı 250 gr 4,50 TL

Market Fiyatları olarak son fiyat araştırmalarımızı aşağıdaki linklerden kontrol edebilirsiniz.

ŞOK Un Fiyatı / Unlu mamullerden çeşitli ekmekler

Buğday Unu Faydaları Nedir?

Buğday ununun birçok faydası bulunmaktadır. Bildiğimiz beyaz una nazaran içerisinde bolca vitamin ve mineral içermektedir. Bunun için daha besleyicidir ve daha faydalıdır. Besleyici olduğundan dolayı size daha fazla tokluk hissi vermektedir. Yüksek lif oranı ile kolayca doyabilir ve daha fazla tüketmemenizi sağlar.

Buğday ununun içermiş olduğu yüksek lif sayesinde sindirim sisteminizin çalışmasında en büyük rolü oynar. Hazımsızlık sorununuz mevcutsa hızlı sindirim sağlayarak metabolizmanızı güçlü ve hızlı tutar. Böylelikle buğday unu ile yapılmış ürünleri yerken sindirim sisteminiz ile kilo vermenizde yardımcı rol oynayacaktır.

Vücudumuza bir diğer etkileri ise; kan şekerimizi düzende tutar. Diyabet hastalığınız varsa kan şekerinizi düzenlemesinde yardım eder ve eğer bu hastalığa yakalanma gibi bir durumunuz varsa tüm riskleri en aza indirmektedir. Bununla birlikte yüksek tansiyon sorununuzun çözülebilir, kalbiniz ve damarlarınızda bulunan hastalıkların önlenmesinde risk değerini en aza indirmekle görevlidir.

A101 Un Fiyatları
ŞOK Un Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. ŞOK Un Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

ŞOK Un Fiyatı, Şok Market Un Fiyatları, Şok Piyale Un 5 Kg Fiyatı