e
sv
masöz istanbul

Şok Su Fiyatları

540 Okunma — 28 Ocak 2022 21:20
ŞOK Su Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

ŞOK Marketlerinde satışa sunulan ŞOK Su Fiyatları hakkında araştırmalarınızı gerçekleştirirken sitemize denk geldiniz ve doğru adreste olduğunuzu öğrendiniz. “Su hayattır.” diye boşuna demiyorlar. Susuz bir hayat düşünülemez, dünya üzerinde bulunan tüm canlıların suya ihtiyacı vardır. Dünya üzerinde bol miktarda su bulunmasına rağmen bulunan tüm sular içilmemektedir. Ancak ileride bir su sıkıntısı yaşandığında bence denizlerde bulunan suları da bir şekilde damıtarak içilecek hale getireceklerini düşünüyorum. Böylelikle filmlerde görmüş olduğumuz susuz kurak araziler üzerinde yaşayacağız. Su hayat olduğu için düzgün bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Bunun için tasarruf planlarınızı ona göre yapmanız sizin ve yaşamış olduğunuz dünyanın geleceğine dair bir adım atmış olacaksınız. Doğamız üzerinde su katı, sıvı ve gaz halinde görülmektedir.

ŞOK marketler zincirinde binlerce ürünler arasında satışa hazır olarak satılan başlıca su markaları ise Kardelen Su, Saka Su ve Hayat Su yer almaktadır. Bilindiği üzere ŞOK marketlerde ürün yelpazesi geniştir. Birçok markaya reyonlarında yer vermektedir. Alışverişinizi dilerseniz Cepte ŞOK uygulaması üzerinden yapabilir, dilerseniz de ŞOK Online Alışveriş Mağazası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişlerinizde herhangi bir ek ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Her iki platform ve ŞOK mağazalarının reyonlarında aynı fiyat olduğunu hatırlatmak isteriz. ŞOK marketlerinde ya da diğer marketlerde sizler nasıl alışveriş gerçekleştiriyorsunuz? Direkt olarak mağaza üzerinden mi satın alıyorsunuz ya da online sipariş üzerine kapınıza kadar mı getirttiriyorsunuz?

Bu soruların cevaplarını lütfen bizlere yorum olarak belirtmenizi istiyoruz. Yorumlarınız bizler için değerli olduğunu benimsiyoruz, çünkü vereceğiniz yorumlara ve reaksiyona göre sizlere içeriklerimizi üretiyoruz. Dilerseniz lafı çok fazla dolandırmadan ŞOK Su Fiyatları hakkında gerçekleştirmiş olduğumuz araştırmaları sizlere sunalım.

Şok Su Fiyatları

Şok Su Fiyatları / Su Hayattır

ŞOK Su Fiyatları 2022

ŞOK Marketlerinde ve online alışveriş mağazasında ya da Cepte ŞOK uygulaması üzerinden satın alacağınız ŞOK Su Fiyatları aşağıdaki gibidir. ŞOK Su Fiyatları 2022 yılına ait güncel fiyatlar size liste halinde belirtilmiştir.

 • Kardelen Su 0,5 Lt 0,95 TL
 • Saka Su 0,5 Lt 1,95 TL
 • Kardelen Su 1,5 Lt 1,75 TL
 • Saka Su 1,5 Lt 3,60 TL
 • Kardelen Su 5 Lt 4,50 TL
 • Saka Su 5 Lt 6,25 TL
 • Hayat Su Maskot 330 ml 2,95 TL
 • Saka Su 10 Lt 10,55 TL

ŞOK Su Fiyatları nedir?

ŞOK Marketler zincirlenin mağazalarında satışa sunulan ŞOK Su Fiyatları 2022 yılı içerisinde Kardelen Su 0,5 Lt 0,95 TL üzerinden, Saka Su 0,5 Lt ise 1,95 Tl üzerinden satışa sunulmaktadır.

Şok Su Fiyatları

Şok Su Fiyatları / Suyun insan için önemi nedir?

Su nedir?

Dünyada su katı, sıvı ve gaz halinde bulunmaktadır. Bunu zaten ilkokul derslerimizden hatırlarsınız. Suyun katı haline Buz, gaz haline ise buhar denmektedir. Su dünya üzerinde canlıların hayatını sürdürebilmesi için gerekli bir maddedir. Su iki hidrojen bir oksijen (H2O) atomundan oluşan ve doğal sıcaklıkta sıvı durumundayken soğukta ise buz halinde, renksiz, kokusuz ve tatsız bir maddedir. Canlıların yaşam desteğini sürdürebilmeleri için hayati bir önem yer etmektedir. Dünya yüzeyi dörtte üçü olmak üzere su ile kaplıdır. Ancak dediğimiz gibi bu sular denizlerde bulunması sebebi ile tuzlu haldedir ve içilemez.

İçilebilen tatlı su rezervi ise dünya üzerinde bulunan suyun %2,6’sı kadar olduğunu biliyor muydunuz? Tuzlu su olmasına rağmen su sürekli olarak hareket halinde olması sebebi ile denizlerde bulunan buz ya da su buharlaşarak atmosfere ve atmosferden tekrar bize yağmur olarak yer altı sularına geri dönmektedir. Bu su dönüşüm olayına ise hidrolik çevrim adı verilmektedir. Dünyanın dörtte üçü sular ile kaplı olmasına rağmen hijyenik olmaması sebebi ile insanların kullanamaması büyük bir problem olduğundan, insanların kullanabileceği su miktarı dünya üzerinde sınırlıdır. Dileriz ki ileride bir sistem geliştirilerek denizlerde bulunan suyun tekrar atmosfer etkisi ile daha hızlı bir biçimde bizlere ulaştırması konusunda bilim adamlarımız kafa yorsunlar.

Yaşam için su neden önemlidir?

İnsan vücudunda bulunan hücrelerin suya ihtiyacı olması sebebi ile bir insanın yaşamı için su büyük önem arz etmektedir. Buna bağlı olarak en küçük organizmalar bile suya ihtiyaç duyduğundan dolayı doğal olarak insanların ve canlıların suya ihtiyaç duyması elzemdir. Hayatımızı devam ettirebilmek için ilk öncelikle suya ihtiyacımız vardır. Çünkü insan vücudunda bulunan zehirli maddelerin atılması için suya ihtiyaç duymaktayız. Vücudumuzda bulunan kan dolaşımının olabilmesi için suya her zaman ihtiyaç olacaktır.

Bunun için dünya üzerinde bilim insanları sürekli olarak su araştırması gerçekleştirmektedir. Bu sadece dünya üzerinde kalmamak ile birlikte uzayda bulunan gezegenleri araştırırken ilk öncelikle o gezegen üzerinde su olup olmadığına bakarlar. Onun için canlılar ve insanlar için su hayattır. Hayatın olduğu yerde yaşam için suya ihtiyaç duyulmaktadır. Kısır bir döngü gibi değil mi? Meta Logo

Market Fiyatları.net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. ŞOK Su Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Şok Su Fiyatları