e
sv
masöz istanbul

Şok Sıvı Yağ Fiyatları

693 Okunma — 10 Aralık 2021 19:56
ŞOK Sıvı Yağ Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Son zamanlarda fiyat artışından etkilenen sıvı yağ fiyatlarında Şok Sıvı Yağ Fiyatlarının da etkilendiğini söyleyebiliriz. Marketlerde bulunan ürünlerin sürekli olarak değişim göstermiş olduğu dönemlerden geçiyoruz. Bazı haberlere baktığınızda market çalışanları olarak sadece bir tane fiyat etiketi değiştirmek için işçi istihdam ettiklerini duymuşsunuzdur. Ben açıkçası bu haberin doğru olduğunu düşünüyorum. Çünkü işimiz gereği tüm marketleri dolaşıyoruz, reyonlar arasında gezen bir çalışan eline sürekli etiket değiştirerek fiyatlandırma çalışması yaptığını görebiliyoruz. Sizlerde buna dikkat ederseniz görebilirsiniz.

Ülkemizde sanırım en çok aranan kelimelerden bir tanesi olabilir. Sıvı yağ fiyatları ne kadar? yada Şok Sıvı Yağ Fiyatları ne kadar? Sıvı yağ fiyatlarında ki fiyat artışı gibi birçok soru sorulabilir durumda. En son gördüğümde 5lt sıvı yağın 100,00 TL üzerinde olduğunu söyleyebilirim. Eğer daha ucuzunu bulursanız zaten o sıvı yağ size pek tat vermeyecektir. Bizlerde bu sorularınızın cevabını bulmak için araştırmalarımızı yaptık ve Şok Sıvı Yağ Fiyatlarını sizlere sunacağız.

ŞOK Sıvı Yağ Fiyatları
ŞOK Sıvı Yağ Fiyatları / Ayçiçek Yağı

ŞOK SIVI YAĞ FİYATLARI

Ayçiçek Yağı ŞOK Sıvı Yağ Fiyatları

 • Evin Ayçiçek Yağı Fiyatı 1lt 23,50 TL
 • Evin Ayçiçek Yağı Fiyatı 2021 2lt 44,50 TL
ŞOK Sıvı Yağ Fiyatları / Zeytinyağı

Zeytinyağı ŞOK Sıvı Yağ Fiyatları

 • Lio Riviera Zeytinyağı Fiyatı 1lt 35,95 TL
 • Lio Riviera Zeytinyağı Fiyatı 2lt 71,90 TL
 • Lio Sızma Zeytinyağı Fiyatı 500ml 26,25 TL
 • Lio Naturel Sızma Zeytinyağı Fiyatı 1lt 42,90 TL
 • Lio Sızma Zeytinyağı Fiyatı 2lt 85,75 TL
BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünler

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. ŞOK Sıvı Yağ Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Şok Sıvı Yağ Fiyatları