e
sv
masöz istanbul

Silverdin Fiyatı

298 Okunma — 11 Ekim 2021 14:02
Silverdin Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Silverdin krem eczanelerde sürekli aranan bir krem çeşididir. Silverdin Fiyatı nedir? Silverdin krem ne işe yarar? gibi yanıtların cevabını bulacağımız bir yazımız olacak. Silverdin krem genellikle yanık kremi olarak kullanılmaktadır. Etkisi çok büyük olması sebebi ile vatandaşlarımız tarafından tercih edilen ve eczanelerimizin tavsiye etmiş olduğu bir kremdir.

Yanıklara, kızarıklara çok iyi gelen bu krem eczanelerde sürekli olarak sorulmaktadır. Yani eczaneye gitseniz ve yanık kremi sorsanız size kesinlikle Silverdin Krem önereceklerdir. Bizlerde fiyat araştırmalarımızı buna göre yapmaktayız. Eczanelerde en fazla sorulan ilaçların başında gelmesi sebebi ile yazımızı sizlere sunuyoruz. Merak etmiş olduğunuz farklı ilaçlar ve isimleri varsa lütfen bizlere yorum olarak geri dönüş sağlamanız rica olunur. Şimdi isterseniz Silverdin Fiyatına geçelim.

Silverdin Fiyatı
Silverdin Fiyatı

Silverdin krem ne işe yarar? Silverdin krem nedir?

Silverdin krem içeriğinde bulunan gümüş sülfadiazin sayesinde yanıklara ve kızarıklara iyi gelen bir krem çeşididir. Yapısı olarak beyaz ve kokusuzdur. Yumuşak bir kıvamı ile su ile karışabilen bir yapıya sahiptir. Genellikle bacak ülserleri ve kısa süreli enfeksiyon tedavisinde kullanılmak üzere tavsiye edilir.

Parmağınızda, tırnağınızda ve deri altında bakteriyel ve enfeksiyon sebebi ile ağır olan yaralanmalarda kullanılmaktadır. Etkisi çok fazla olduğu için bu yolla kötü yaralanmalarda kullanılması amacı ile kullanılması için uzman doktorunuz tarafından ve eczacınız tarafından tavsiye edilir.

Silverdin krem nasıl kullanılır?

Yaranız üzerinde ve bölgesinde gerekli olan hijyen temizliği yapıldıktan sonra 3mm kadar bir kalınlıkta yara bölgesine sürerek uygulanmaktadır. Yara bölgesine sürme sırasında steril eldiven kullanılması önerilmektedir. Eğer el bölgenizde bir yanık sebebi ile yaralanmışsanız o bölgeye sürdükten sonra elinizi plastik bir poşet ya da eldiven koyarak kaplarsanız iyileşme sürecini hızlandırmış olursunuz.

Kanamalı bir yaranız varsa ilk öncelikle kanamanızı durdurun ve sonrasında yukarıda bahsetmiş adımları tek tek uygulayın.

Sliverdin Fiyatı

Silverdin Fiyatı nedir?

Silverdin Krem fiyatı 2021 yılında eczanelerde 13,42 TL olarak satışa sunulmaktadır. 2021 yılı içerisinde Silverdin Krem eczanelerde 13,42 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmaktadır.

Uyarı: Söz konusu Silverdin Kremi kullandığınızda ya da farklı bir ilaç kullandınız ve yan etki gösterdiğini düşünüyorsanız kesinlikle aşağıda bulunan talimatları yerine getirebilirsiniz.

Kullanma Talimatında yer alan veya almayan bir yan etki meydana gelmesi durumunda hekiminiz, eczacınız veya hemşireniz ile konuşunuz. Ayrıca karşılaştığınız yan etkileri www.titck.gov.tr sitesinde yer alan “İlaç Yan Etki Bildirimi” ikonuna tıklayarak ya da 0 800 314 00 08 numaralı yan etki bildirim hattını arayarak Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne bildiriniz. Meydana gelen yan etkileri bildirerek kullanmakta olduğunuz ilacın güvenliliği hakkında daha fazla bilgi edinilmesine katkı sağlamış olacaksınız.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu
Silverdin Fiyatı

Silverdin Fiyatı hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Silverdin Fiyatı