e
sv
masöz istanbul

300 Bin TL altında sıfır otomobil fiyatları

68 Okunma — 16 Mart 2022 20:40
Sıfır Otomobil Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ülkemizde sıfır otomobil fiyatları çok fazla yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Yakın bir geçmişte ÖTV düzenlemesi ile sıfır otomobil fiyatlarında değişiklik meydana geldi. Ancak bu değişiklik ne yazık ki tüketiciyi pek fazla etkilemedi. Buna bağlı olarak sizce ülkemizde satışa sunulan kaç tane sıfır otomobil kalmıştır? Tam bu sorunun cevabını sizlere sunmak için buradayız. Moralinizi bozmak gibi olmasın ama çok fazla araç kalmadı.

Daha önce söylediğimiz gibi burası bir fırsatlar ülkesi olduğunu belirtmiştik. Neden diye soracak olursanız? Sıfır otomobil fiyatlarında mağazada bulmak zorlaşması ile piyasada bulunan kara borsacılar araç stokladılar. İşitmişsinizdir haberlere bile konu olmuş bir olaydı. Otoparklara gizlenmiş araçlar, AVM ile anlaşan firmalar derken her yerden sıfır otomobiller çıkmıştı. Dilerseniz 300 Bin TL altında sıfır otomobiller neler onlara bir göz atalım.

Sıfır Otomobil Fiyatları

Fiat Egea 2022

Ülkemiz topraklarında Bursa’da üretimi gerçekleştirilen 2022 yılına ait bir aracınız olmasını istiyorsanız Fiat Egea ailesine bir göz atabilirsiniz. Özellikle sedan grubu satışlarında ülkemizde birinci sıralarda olan bir araçtır. Kullanımı kolay ve alınacak bir araç olduğunu söyleyebilirim. İlk dönemlerde Fiat Egea ailesine pek olumlu olarak bakmıyordum ancak son zamanlarda Fiat Egea Urban modellerinde özellikleri gördükçe alınabilir olduğunu düşünüyorum. Ancak üzgünüm Fiat Egea ailesinden Urban modeli 300 Bin TL altında değil.

Sıfır Otomobil Fiyatları
Sıfır Otomobil Fiyatları / Fiat Egea 2022

Fiat Egea grubunda alınacak versiyonlar aşağıda ki gibi olup haberimizin oluşturduğu tarih içerisinde fiyatlar alınarak sizlere yansıtılmıştır.

 • Fiat Egea Easy 1.4 Fire 95 HP 265.900 TL

Ne yazık ki söylediğimiz gibi 300 Bin TL altında ülkemizde çok fazla araç kalmadı Fiat Egea ailesinden sadece bir araç bulabiliyorsunuz. Ancak plazalarda 2021 modellerine denk gelme şansınıza ihtimali üzerine Fiat Egea Urban ya da Fiat Panda modellerine göz atabilirsiniz. Dediğimiz gibi ancak 2021 modellerini bulabilirseniz.

Hyundai i10 2022

Özellikle motorları ile ünlü olan Hyundai ailesinde bulunan Hyundai i10 modellerine göz atabilirsiniz. 300 Bin TL altında alabileceğiniz en uygun fiyatlı sıfır otomobil diyebilirim. Tam bir aile aracı olarak kullanacağınız her noktaya girip çıkabileceğiniz bir araçtır.

 • Hyundai i10 1.0 MPI Jump 257.200 TL
 • Hyundai i10 1.0 MPI Jump AMT 286.000 TL
 • Hyundai i10 1.2 MPI Style AMT 293.700 TL
 • Hyundai i10 1.2 MPI Elite AMT 298.473 TL
Sıfır Otomobil Fiyatları
Sıfır Otomobil Fiyatları / Hyundai i20 2022

Hyundai i20 2022

Hyundai ailesinin en fazla satan araçlarından bir tanesi Hyundai i20 modelidir. Şanslısınız ki hala bir modeli 300 Bin TL civarında bulunan araçlar listesine kıl payı giren araçlardan bir tanesidir. Haber yazarken aklımdan geçmişti acaba haberimize konuk olacak mı diye. Ancak tam sınırda girdiğini söyleyebilirim. Peki Hyundai i20 2022 model fiyatı nedir?

 • Hyundai i20 1.4 MPI 100 Jump 300.000 TL (Manuel Vites)

Kia Picanto 2022

Güney Kore ülkesinin sağlam araçlarından bir tanesi olan Kia ailesinden Kia Picanto 2022 modeli haberimize yine sınırdan giriş yapmıştır. Yüksek ihtimalle Kia grubu 300 Bin TL altında bir araç çıkarmak için bu fiyatı koymuş olduğunu düşünüyorum. Özellikle aile aracı olarak kullanabileceğiniz sağlam bir araç olduğunu belirtmek isterim. Kia araçlarına gözünüz kapalı olarak güvenebilirsiniz. Motorları sağlamdır. Arızası en az olan araçlardan bir tanesi olduğunu belirtebiliriz.

 • Kia Picanto 1.0L AMT Feel 299.900 TL
Sıfır Otomobil Fiyatları / Kia Picanto 2022

Kia ailesinde özellikle Kia Rio 2022 modellerinden bir tanesi belki haberimiz olan fiyat altına girer diye düşündüm ancak 300 Bin TL üzerinde olduğunu üzülerek söyleyebilirim.

Türkiye’de 300 Bin TL altında sıfır otomobil fiyatlarında alabileceğiniz araçlar listesi üzülerek söyleyebiliriz ki bu kadar. Renault grubuna bir göz atayım dedim ancak onlar bu fiyat diliminin tamamen üzerinde kaldığını belirtebilirim. Belki bir model Renault Clio modellerinden çıkar dedim ama olmadı.

Sizlerde 300 Bin TL altında sıfır otomobil fiyatlarına rastlarsanız bizlere haberimiz üzerinden bilgisini paylaşabilir ve fiyatları değerlendirmeye alabiliriz.

Market Fiyatları olarak bu tarz içeriklerin gelmesini istiyorsanız bizlere destek olmanız için hazırlamış olduğumuz haberlere yorum yaparak gerçek desteğinizi gösterebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

300 Bin TL altında sıfır otomobil fiyatları