e
sv
masöz istanbul

Nexium Fiyatı

336 Okunma — 11 Eylül 2021 20:02
Nexium Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Nexium, mide asidinizi düzenlemek için yardımcı olması sebebi ile kullanılan ilaçtır. Nexium Fiyatını öğrenebileceğiniz yazımızda Nexium yan etkileri ya da Nexium nedir gibi birçok sorununun cevabını bulacağınız yazımızı incelemektesiniz. Nexium etkin maddesi esomeprazol magnezyum trihidrat ve yardımcı maddeleri ise gliserol monostearat, hiproloz, hipromelloz, magnezyum stearat, metakrilik asit etil akrilat kopolimeri, mikrokristalin selüloz, suni parafin, makrogol,
polisorbat 80, krospovidon, sodyum stearil fumarat içermektedir.

Midenizde eğer asit oluşumu varsa Nexium 20 mg ya da Nexium 40 mg kullanarak bu ağrıyı giderebilirsiniz. Nexium mide koruyucu olarak kullanılan bir ilaç olması sebebi ile kahvaltılardan önce kullanmanız tavsiye edilir. Yemek yedikten sonra kullanırsanız eğer tam etkisini göremeyebilirsiniz, çünkü o zaman mideniz dolu olacak ve ilaç etkisini göstermeyecektir.

Nexium Fİyatı
Nexium Fiyatı

Nexium Fiyatı 2021 yılına ait güncel fiyatı

 • Nexium 20 mg Fiyatı 35,60 TL
 • Nexium 40 mg Fiyatı 35,60 TL

Söz konusu ilaç fiyatları anlaşmalı olarak çalıştığımız eczaneden alınarak sizlere sunulmuştur. Bkz

Nexium nedir ne için kullanılır?

Nexium mide asidini düzenlemek amacı ile kullanılan açık pembe renkli, köşeleri yuvarlatılırmış dikdörtgen şeklinde ve film kaplı bir ilaçtır. Söylediğimiz gibi mide suyunun yemek borusuna kaçmasına bağlı olarak yemek borusunda ağrı ya da yanmayı engellemektedir.

Nexium muadili ilaçlar hangileridir?

Nexium ilacının muadilleri ise Nexstep, Esopral, Esmara gibi ilaçlar mevcuttur.

Nexium Fİyatı
A101 Şampuan Fiyat
Nexium Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Nexium Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Nexium Fiyatı