e
sv
masöz istanbul

Naprosyn CR Fiyatı

355 Okunma — 17 Ekim 2021 12:11
Naprosyn CR Fiyatı
avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ağrı kesiciler sınıfında bulunan Naprosyn CR Fiyatı ve Naprosyn CR hakkında bilinmesi gerekenleri sizlerle paylaşacağız. Ağrı kesiciler sınıfının romatizma ağrılarına iyi gelen bir ilaçtır. Araştırmalarımızı yaparken ilaçların ve marketlerin fiyatlarını araştırıyoruz ve satılan ürün hakkında bilgilere yer veriyoruz. Tüm titizlikle araştırmalarımızı yaparak sizlere sunuyoruz. Market Fiyatları olarak önceliğimiz sizin sağlıklı olarak bilgiyi almanız ve araştırma konusunda bizi tercih etmeniz.

Sürekli olarak marketlerin fiyatlarına değiniyoruz ancak arada sırada sizlere ilaçların ya da farklı ürünlerin fiyatlarını sunmayı da hedefliyoruz. Asıl hedefimiz satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları hakkında gerekli incelemeleri yaparak sizlere sunmak olduğunu söyleyebiliriz. Peki Naprosyn CR Fiyatı nedir? Naprosyn CR Nedir? Naprosyn CR nasıl kullanılır? gibi birçok sorunun cevabınızı bulacağınız yazımıza geçelim.

Naprosyn CR Fiyatı
Naprosyn CR Fiyatı / Romatoid Artrit nedeni parmaklarının şekli değişmiş insan

Naprosyn CR nedir ne işe yarar?

Naprosyn CR romatizmal ağrılarda, kas-iskelet sistemi ağrılarında, regl [adet] ağrılarında, ameliyat sonrası olan ağrılarda kullanılır. İçeriğinde etken madde olarak naproksen ve yardımcı madde olarak Hidroksipropilmetilselüloz, Magnezyum stearat ve saf su bulunmaktadır.

Naprosyn CR şeftali renginde olup elips şeklinde bir tablet ilaçtır. Osteoartrit, romatoid artrit, ve ankilozan spondilit belirti ve bulgularının tedavisi ile akut gut artriti, akut kas iskelet sistemi ağrıları, postoperatif ağrı ve dismenore tedavisinde endike bir ilaçtır.

Naprosyn CR 750 mg nasıl kullanılır?

Naprosyn CR ağız yolu ile bol su ile yutularak kullanılmalıdır. Tableti çiğneme ya da emme yapmadan direkt olarak su ile yutarak içiniz. Günlük olarak önerilen doz 1 tane olarak bildirilmiştir. Yani 750 mg ilacın sadece bir tanesini gün içerisinde tok karınla kullanabilirsiniz.

Buna bağlı olarak; erişkinlerde gerektiğinde daha yüksek seviyede antiinflamatuvar/analjezik aktivite sağlamak için düşük dozları iyi tolere eden ve gastrointestinal hastalık öyküsü olmayan hastalarda günlük doz, kısa süreli olmak şartıyla 1500 mg’a kadar arttırılabilir. Bu gibi yüksek dozlarda gastrointestinal yan etkilerin arttığı rapor edilmiştir.

Kesinlikle doktorunuzun ve eczacınızın tavsiye etmiş olduğu doz kadar kullanılması önerilmektedir.

Uyarı: Söz konusu Naprosyn CR 750 mg ilacını kullandığınızda ya da farklı bir ilaç kullandınız ve yan etki gösterdiğini düşünüyorsanız kesinlikle aşağıda bulunan talimatları yerine getirebilirsiniz.

Kullanma Talimatında yer alan veya almayan bir yan etki meydana gelmesi durumunda hekiminiz, eczacınız veya hemşireniz ile konuşunuz. Ayrıca karşılaştığınız yan etkileri www.titck.gov.tr sitesinde yer alan “İlaç Yan Etki Bildirimi” ikonuna tıklayarak ya da 0 800 314 00 08 numaralı yan etki bildirim hattını arayarak Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne bildiriniz. Meydana gelen yan etkileri bildirerek kullanmakta olduğunuz ilacın güvenliliği hakkında daha fazla bilgi edinilmesine katkı sağlamış olacaksınız.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu
Naprosyn CR Fiyatı / Romatizma tedavisi yapılan insan

Naprosyn CR Fiyatı nedir?

Naprosyn CR Fiyatı 2021 yılında 19,68 TL olarak eczanelerde reçetesiz olarak satışa sunulmaktadır. 2021 yılında Naprosyn CR 750 mg fiyatı 19,68 TL olarak satışa sunulmaktadır. İlacı reçetesiz olarak eczanelerde satışı mevcuttur.

Naprosyn CR Fiyatı

Naprosyn CR Fiyatı hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Naprosyn CR Fiyatı