e
sv
masöz istanbul

Muscoflex Duo Fiyatı

287 Okunma — 23 Ocak 2022 12:26
Muscoflex DUO Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Market Fiyatları olarak araştırmamızı anlaşmalı olarak çalıştığımız eczaneye yönlendirerek Muscoflex DUO Fiyatı hakkında bilgilerimizi edindik. Günlük faaliyetlerimizi kısıtlayan omurgalarımızda şişlik ve ağrı olduğu zaman başvurduğumuz jel ya da tablet formunda bulunan bir ilaçtır Muscoflex ve Muscoflex DUO. Eczanelerde en fazla satışı yapılan ağrı kesici ürünlerden bir tanesidir. İlacın içeriğinde bulunan Diklofenak sodyum ile yardımcı madde olarak sukroz, setil alkol, hidroksipropil metil selüloz ile etkinliğini göstermektedir. Buna bağlı olarak ilacın tüm ayrıntıları için makalemizi okumaya devam etmenizi öneririz.

ilgili içerik Muscoflex Fiyat

☝️ Muscoflex 4mg, Muscoflex 8mg ve diğer Muscoflex ürünleri hakkında detaylı bilgiyi yukarıda bulunan bağlantıda bulabilirsiniz. 👍🏻

Sizlere günlük hayatımızda kullanmış olduğumuz ilaçlar ve eczanelerde en fazla satışa sunulan ilaçların fiyatları hakkında genel bilgilendirmemiz adına Muscoflex DUO Tablet, Muscoflex DUO Jel ve Muscoflex DUO Krem fiyatları ve edinmiş olduğumuz bilgileri sizlere bu makalemiz üzerinde sunacağız. Sitemiz içeriğinde farklı ilaçlar hakkında satış fiyatları ve marketlerden alabileceğiniz tüm ürünlerin fiyatları hakkında bilgilere erişebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına sitemiz içeriğinde gezinebilir ve market fiyatlarından haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz sizlere konumuz olan Muscolfex DUO Fiyatı hakkında yapmış olduğumuz araştırmalarımızı sunalım.

Muscoflex DUO Fiyatı / İlaç içen kadın

MUSCOFLEX DUO

Muscoflex Duo ilaç ne işe yarar?

Muscoflex DUO içeriğinde bulunan etkin madde Diklofenak sayesinde ağrı ve iltihap tedavisinde kullanılan bir ilaç türüdür. Bu demek oluyor ki kireçlenme, omurganın ağrılı hastalıkları, eklem dışı romatizma, ani ortaya çıkabilecek olan eklem ağrıları ya da kas kasılmaları tedavilerinde kullanılan bir ilaçtır.

Hastane ve aile hekimliklerinde sıklıkla ağrılar üzerinde etki göstermesi adına yazılan bir ilaç olduğundan eczanelerde buna bağlı olarak sıklıkla satılan bir ilaç olduğunu belirtmek isteriz. Söz konusu Muscoflex DUO ilacını ister doktorunuz tavsiyesi isterseniz eczanızın tavsiyesi üzerine kullanabilirsiniz. Reçetesiz olarak satışa sunulan bir ilaç türüdür. Ancak belirtmek isteriz ki doktorunuz tarafından ilacın yazıldığı takdirde doktorunuzun belirtmiş olduğu doz üzerinde kullanılması gerekmektedir.

Uyarı: Söz konusu Muscoflex DUO ilacını kullandığınızda ya da farklı bir ilaç kullandınız ve yan etki gösterdiğini düşünüyorsanız kesinlikle aşağıda bulunan talimatları yerine getirebilirsiniz.

Kullanma Talimatında yer alan veya almayan bir yan etki meydana gelmesi durumunda hekiminiz, eczacınız veya hemşireniz ile konuşunuz. Ayrıca karşılaştığınız yan etkileri www.titck.gov.tr sitesinde yer alan “İlaç Yan Etki Bildirimi” ikonuna tıklayarak ya da 0 800 314 00 08 numaralı yan etki bildirim hattını arayarak Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne bildiriniz. Meydana gelen yan etkileri bildirerek kullanmakta olduğunuz ilacın güvenliliği hakkında daha fazla bilgi edinilmesine katkı sağlamış olacaksınız.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu
Muscoflex DUO Fiyatı / Doktorun tavsiyesi ile verilen ilaçlar

Muscoflex DUO kimler kullanamaz?

Muscoflex DUO hakkında vereceğimiz bilgiler ile yan etkisi bulunan kişilerin kullanmaması gerektiğini bir kez daha hatırlatarak içeriğinde bulunan etkin maddelere karşı alerjisi bulunanlar kullanmamalıdır. Buna bağlı olarak iltihap ya da ağrı tedavisinde kullanılan ilaçlardan sonra bir alerjik reaksiyon gösterenlerin kullanmaması gerekmektedir.

Koroner arter cerrahisi, mide ya da barsak ülseriniz varsa, şiddetli olarak böbrek ve kara ciğer hastalığınız varsa, ağır kalp yetmezliğiniz varsa, gebe ve emzirme dönemindeyseniz Muscoflex DUO kullanmamanız önerilir. Bunu bir öneri olarak değil dikkate almanız gereken bir konu olduğunu söyleyebiliriz.

Muscoflex DUO Fiyatı nedir?

Muscoflex Duo Tablet fiyatı 42,91 TL olarak eczanelerde satışa sunulmaktadır. Muscoflex DUO Fiyatı 2022 yılında eczanelerde 42,91 TL üzerinden satışa sunulmaktadır.

Muscoflex 4 mg ve Muscoflex 8 mg Fiyatları için yukarıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı üzerinden bilgi edinebilirsiniz. ☝️

Meta Logo
Muscoflex DUO Fiyatı

Muscoflex DUO Fiyatı hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Muscoflex Duo Fiyatı