e
sv
masöz istanbul

Mısır Fiyatları

75 Okunma — 04 Mart 2022 17:37
Mısır Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Mısır Fiyatları güncel olarak günlük değişim gerçekleştirmektedir. Bir borsa gibi günlük olarak değişen fiyatlar Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından belirlenmektedir. Geçen yıla nazaran %133 artış gösteren mısır fiyatını sizler için haberimizde belirteceğiz. Piyasa fiyatları sürekli olarak güncellendiğinden dolayı lütfen hangi tarihli borsa kurunu merak ediyorsanız bizlere dönüş yaparsanız ona göre sizlere bilgilendirme geçebiliriz. Şu an vereceğimiz Mısır Fiyatı bugünkü kur üzerinden verilecektir. Günlük borsa fiyatları için lütfen yorum olarak geri dönüş sağlayınız.

Son dönemlerde mısır fiyatı ABD mevsimsel nedenler ile üretimlerde aksama ve gerek taleplerde ki artış nedenleri ile etkilendiğini söyleyebiliriz. Çünkü mısır emisyon oranlarını düşürmek maksadı ile kullanılan etanol üretiminde kullanılmaktadır. Buna istinaden mısıra talep sürekli olarak artmaktadır. Üretimin etkilenmesinden dolayı mısır satış fiyatlarında ki artışı görmezden gelmemeliyiz. Fiyatlarda 1 yıllık periyoda bakıldığında mısır fiyatlarının tavan yaptığını grafiksel olarak haberimizde bulabilirsiniz. Dilerseniz ilk öncelikle bugünkü mısır fiyatlarından ve sonra mısır hakkında gelen bir bilgilendirme gerçekleştirelim.

MISIR FİYATLARI 2022

 • 03.03.2022 tarihine ait Mısır Fiyatı 4.070 TL/Ton olarak piyasada görülmektedir.
 • 02.03.2022 tarihine ait Mısır Fiyatı 3.947 TL/Ton olarak görünmektedir.

Söz konusu piyasa ve borsa fiyatlarını burada bulunan link üzerinden Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü’ne ait çizelge üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Mısır Fiyatları
1 Yıllık Mısır Fiyat Endeksi

TURİB Mısır Fiyatları

Türkiye Ürün İhtisas Borsası 04.03.2022 tarihinde gerçekleştirilen fiyat endeksi borsasında en yüksek fiyat olarak 5,1200 olarak görmüş ve en düşük olarak ise 4,1000 işlem sonrasında ise kapanış ile 4,9750 üzerinden işlem görmüştür.

TURİB 04.03.2022 Fiyat Endeksi

Market Fiyatları olarak bu tarz içeriklerin devam etmesini istiyorsanız bizleri haberlerimize yorum yaparak destekleyebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Mısır Fiyatları