e
sv
masöz istanbul

Milli Piyango – Yılbaşı Bilet Fiyatları

415 Okunma — 23 Aralık 2021 20:40
Yılbaşı özel çekilişi için Milli Piyango tarafından 670 Milyon TL ikramiye dağıtılacak. Şanslı rakamları tuttur ve büyük ikramiye olan 120 Milyon TL sahibi ol.
Yılbaşı Bilet Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Milli Piyango tarafından düzenlenen Yılbaşı Bilet Fiyatları belirlendi. Eğer kendinizi şanslı hissediyorsanız bu özel yılbaşı çekilişi için biletinizi alabilir ve zengin olmak için hayallerinize bir adım daha ulaşabilirsiniz. Yakın bir tarih içerisinde özelleştirilen Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi için katılmak isterseniz aşağıda belirtilen bilet fiyatlarından ve Milli Piyango yetkili bayisinden biletlerinizi alabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki bu tamamen şansa bağlı bir durumdur. Eğer şansınız varsa almış olduğunuz bilet rakamlarına çıkarsa bizi unutmayın lütfen.

Milli Piyango yılbaşı büyük çekilişi için 31 Aralık akşamı gerçekleştirilecek ve tüm gözler şanslı rakamlarda olacak. Milli Piyango 2022 yılbaşı özel çekilişi için 670 milyon 760 bin Türk Lirası toplam ikramiye dağıtılacak. Eğer şanslı rakamları tutturursanız büyük ikramiye olarak 120 milyon Türk Lirası kazanma şansını elde edeceksiniz. Çekiliş sırasında isterseniz canlı olarak çekilişi izleyebilir yada 1 Ocak günü www.millipiyangoonline.com adresinden şanslı olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Daha önceden Milli Piyango tarafından basılmış biletlerden alabilir yada vermiş olduğumuz adres üzerinden dilediğiniz rakamlara göre seçerek biletinizi sistem üzerinden alabilirsiniz. Bu biletlerden tam, yarım veya çeyrek bilet satın alarak eğlenceye dahil olabilir; aldığınız biletin türüne göre ikramiye kazanabilirsiniz.

İlgili İçerik: Milli Piyango Yılbaşı Bilet Fiyatları

Yılbaşı Bilet Fiyatları

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Yılbaşı Bilet Fiyatları

Tam Bilet Fiyatı120 TL
Yarım Bilet Fiyatı60 TL
Çeyrek Bilet Fiyatı30 TL
Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi Reklamı
Yılbaşı Bilet Fiyatları

Milli Piyango Yılbaşı Bilet Fiyatları hakkında verilen bilgiler kendi sitesinden alınarak sizlere doğru bir biçimde verilmiştir. Şanslı rakamların sahibi eğer sizseniz yılbaşı sonrasında bizleri unutmazsanız seviniriz. Eğer bize çıkarsa bizde güzel bir çekilişle sizleride ortak edebiliriz. MarketFiyatlari.Net olarak sizlere şans diliyoruz. Ancak tek uyarımız çok fazla para harcamamanız. Şans bir bilete de çıkar.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Milli Piyango – Yılbaşı Bilet Fiyatları