e
sv
masöz istanbul

Migros Sanal Market Uygulaması 2021

2798 Okunma — 16 Temmuz 2021 17:59
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Migros Sanal Market Türkiye’de market denilince akla ilk önce gelen perakende satış şirketlerinden biridir, kapıda teslimat uygulaması olan Migros Hemen ile Migros’un daha önce kullanmış olduğu Migros Sanal Market uygulaması tamamen birbirine entegre oldu. Zira bu uygulama daha önce kullanılan Migros uygulaması sadece benim fiyat sorgulama olarak kullanmış olduğum bir uygulamaydı, ancak bu birleşimden sonra anlık teslimat uygulaması olarak sürekli kullandığım bir uygulama haline geldi.

Aslında baktığınızda birleşimden sonra Migros uygulamasını açtığınızda Migros’un tüm uygulamaları olan Migros Sanal Market, Migros Hemen ve Migros Elektronik tamamen bir uygulama içerisinde kullanılabilir durumda olduğunu göreceksiniz. Böylelikle Migros tek bir uygulama üzerinden tüm alışverişlerinizi yapmanızı sağlamış oluyor, bu tabii ki kullanıcılar için daha rahat bir sunum olduğunu gözler önüne seriyor.

Migros Sanal Market
Migros Sanal Market, Migros Hemen ve Migros Elektronik

Uygulama aynı ancak teslimat sürelerinin farklı olduğunu söylemek gerekir. Migros Sanal Market teslimat süresinin zaman aralığı mevcutken, Migros Hemen uygulamasının ise yaklaşık 15 dakika gibi süre içerisinde siparişinizin size ulaşacağı bilgisi verilmekte. Buna ek olarak Migros Elektronik ise daha farklı bir yol olan kargo ile teslimatı gerçekleştirmekte.

Kurban Bayramının yaklaşması sebebi ile Migros uygulama içerisinde Migros Kurban seçeneğini de eklemiş olduğunu görebilirsiniz. Böylelikle Kurban Bayramı’nda Türkiye’nin her bir köşesinde yetiştirilmiş olan kurbanlıkları ayağınıza kadar taşımış durumdalar. Siz kesim için gitmeden direkt olarak Migros sizin almış olduğunuz etleri sizin kapınıza kadar getiriyor. Teslimat olarak ise bayramın 2. gününde küçükbaş kurbanlıklar ve bayramın 3. günü ise soğuk zincir araçları ile büyükbaş kurbanlıkları müşterilerine teslim ediyor.

Migros Sanal Market Nerelerde Hizmet Veriyor?

Migros Sanal Market hemen hemen her ilimizde hizmet vermeye devam etmekte. Pandemi öncesi dar bir hizmet ağı olduğunu söyleyebilirim, ancak koronavirüs kapsamında sokağa çıkma yasakları başlaması ile birlikte Migros atak yaparak neredeyse her ilde hizmet vermeye başladı diyebiliriz. Migros Hemen ağı genişlemeye devam ediyor.

Migros Hemen Promosyon Mevcut Mu?

Migros Hemen uygulamasında daha farklı sanal market uygulamaları olan A101 Kapıda ve Cepte ŞOK gibi uygulamalar gibi müşterilerine bazı promosyon ve indirimler sunmaktadır. Ancak Migros Hemen ‘in tek farkı ise diğer uygulamalara nazaran daha çok market fiyatlarında olması olduğu söyleyebiliriz. Migros diğer uygulaması olan Migros Sanal Market kampanyaları kadar olmasa da bazı ürünlerde indirimler içermektedir.

Migros Sanal Markete Nasıl Üye Olunur?

Migros Sanal Market için yeni üye olacaksanız uygulamayı açtığınızda “Kayıt Ol” menüsüne tıklayarak burada bulunan yönergelerden e-posta adresinizi ve şifrenizi oluşturarak üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra açılan ekran üzerinde tarafınıza sunulan üyelik forumunu tamamladıktan sonra üyelik işleminiz tamamlanmış olacak.

Migros Sanal Markette Ödeme Nasıl Yapılır?

Online ödeme ya da Kapıda Kredi Kartı ile ödeme seçenekleri mevcuttur. Visa, Mastercard ve Debit Kart ile online ödeme yapabilir, kredi kartına uygulanan çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Siparişinizin teslimatı sırasında ödemeyi istediğiniz bir kredi kartıyla yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği, sadece Migros Sanal Market alışverişlerinde geçerlidir. Migros Sanal Market siparişleriniz için kapıda ödemeyi seçtiğiniz takdirde indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda kapıda ödeme seçeneği nedense kapatılmaktadır.

Migros Müşteri Hizmetleri Hattı: 0850 200 40 00 WhatsApp Hattı: 0530 300 1 300 Migros

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Migros Sanal Market Uygulaması 2021