e
sv
masöz istanbul

Migros Kinoa Fiyatları, Migros Kinoa Fiyatları 2021

4342 Okunma — 04 Eylül 2021 15:40
Migros Kinoa Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Migros Kinoa Fiyat 2021 araştırması yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Migros M Life Kinoa fiyatı ile ilgili araştırma yaptık ve Migros mağazalarından bilgi aldık.

Migros Kinoa

Migros Kinoa Fiyat 2021 Ne Kadar?

2021 yılında 23.95 TL’dir. Migros M Life 500 gr beyaz kinoa fiyatı 23.95 TL’dir. Migros Yayla Gurme Kinoa Fiyat 2021 Ne Kadar?

Migros Yayla Gurme kinoa fiyat, 2021 yılında 33.95 TL’dir. Migros Yayla Gurme 500 gr kinoa fiyatı 33.95 TL’dir.

Ülkemizde çok alınan ürünlerden olan Migros Kinoa da zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel Zamlı Migros Kinoa Fiyatları 2021 yılında nasıl olacak? Yazımızda güncel Migros Kinoa fiyat yer almaktadır. Migros Yayla Gurme kinoa fiyatı 2021 yılında güncel olarak Migros mağazalarından bilgi ile alınmıştır. (kaynak : https://www.migros.com.tr/)

Migros Kinoa Fiyat 2021

 • Migros kinoa fiyat, 2021 yılında 23.95 TL’dir. Migros M Life 500 gr beyaz kinoa fiyatı 23.95 TL’dir.
 • Migros Yayla Gurme kinoa fiyat, 2021 yılında 33.95 TL’dir. Migros Yayla Gurme 500 gr kinoa fiyatı 33.95 TL’dir.

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Migros Kinoa Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Migros Kinoa Fiyatları, Migros Kinoa Fiyatları 2021