e
sv
masöz istanbul

Migros Kinoa Fiyatları 2022

286 Okunma — 11 Ocak 2022 20:11
Migros Marketlerde satışa sunulan Yayla marka Kinoa fiyatlar hakkında yapmış olduğumuz araştırmayı sizlere sunacağız. Dilerseniz konu içeriğinde bulunan 2021 fiyatlarına da göz atabilirsiniz.
Migros Kinoa Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Migros Kinoa Fiyat 2022 yılına ait reyon fiyatı araştırması yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Yayla Gurme Beyaz Kinoa Fiyatı ile ilgili araştırma yaptık ve Migros mağazalarından bilgi aldık. Almış olduğumuz tüm fiyatlar güncel 2022 yılına ait fiyatlardır. Eğer 2021 yılında kinoa fiyatları ne kadar diye merak ediyorsanız konumuzun içeriğinde sizlere öneri olarak başlık sunduk, oraya tıklayarak ne kadar fark etmiş kontrol edebilirsiniz.

Migros Kinoa

Migros Kinoa Fiyat 2022 Ne Kadar?

2022 yılında 53.95 TL’dir. Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr beyaz kinoa fiyatı 53.95 TL’dir. Migros Yayla Gurme Kinoa Fiyat 2022 Ne Kadar?

Migros Yayla Gurme kinoa fiyat, 2022 yılında 53.95 TL’dir. Migros Yayla Gurme 500 gr kinoa fiyatı 53.95 TL’dir.

Ülkemizde çok alınan ürünlerden olan Migros Kinoa da zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel Zamlı Migros Kinoa Fiyatları 2022 yılında nasıl olacak? Yazımızda güncel Migros Kinoa fiyat yer almaktadır. Migros Yayla Gurme kinoa fiyatı 2022 yılında güncel olarak Migros mağazalarından bilgi ile alınmıştır. (kaynak: https://www.migros.com.tr/)

Migros Kinoa

Migros Kinoa Fiyat 2022

 • Migros Kinoa fiyat, 2022 yılında 53.95 TL’dir. 500 gr beyaz kinoa fiyatı 53.95 TL’dir.
 • Migros Yayla Gurme Kinoa fiyat, 2022 yılında 53.95 TL’dir. Migros Yayla Gurme 500 gr kinoa fiyatı 53.95 TL’dir.

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Migros Kinoa Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Migros Kinoa Fiyatları 2022