e
sv
masöz istanbul

Merional 75 Fiyatı

409 Okunma — 12 Eylül 2021 11:45
Merional 75 Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

İnernet üzerinde Merional 75 Fiyatı araştırmasını yaparken sitemize denk geldiniz. Bizlerde piyasada bulunan ilaç ve market fiyatlarını detaylı olarak araştıran bir kuruluşuz. Tüm titizlikle araştırmalarımızı yaparak sizlere sunuyoruz. Market Fiyatları olarak önceliğimiz sizin sağlıklı olarak bilgiyi almanız ve araştırma konusunda bizi tercih etmeniz.

Merional etkin madde olarak gonadotropin grubundan menotropin içermektedir. Menotropin insan folikül stimülan hormonu ve luteinizan hormon içerir ve bu hormonlar insanlarda üreme organlarının normal fonksiyonlarının devamlılığını sağlarlar. Yani Türkçe olarak istiyorsanız tam açıklaması tüp bebek tedavisinde bayanların yumurtaların büyümesini sağlayarak üreme oranını arttırmaktadır. Merional 75 Fiyatı nedir? ve daha fazlası için yazımızı okuyunuz.

Merional 75 Fiyatı
Merional 75 Fiyatı

Merional 75 Fiyatı nedir?

 • Merional 75 IU Flakon 89,17 TL
 • Merional 150 IU Flakon 158,96 TL Bkz

Merional 75 Fiyatı 2021 yılında 89,17 ve Merional 150 Fiyatı 2021 yılında 158,96 TL olarak eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Merional 75 Fiyatı

Merional ne işe yarar?

Merional tüp bebek tedavisinde bayanların yumurtaların büyümesini sağlayarak üreme oranını arttırmaktadır. Menotropin insan folikül stimülan hormonu ve luteinizan hormon içerir ve bu hormonlar insanlarda üreme organlarının normal fonksiyonlarının devamlılığını sağlarlar. Adet görmeyen veya düzensiz adet gören kadınlar da dahil, diğer tedavilere yanıt vermeyen kadınlarda yumurta gelişimini başlatmak için kullanılmaktadır. Buna bağlı olarak erkeklerde seks hormonlarının azlığı ve sprem üretimini arttırmak için kullanılmaktadır.

Merional kimler kullanamaz?

Yumurtalığınızda büyüme ya da düzensiz adetlere neden olabilen hormon eksikliği olan kistiniz varsa kullanmamanız önerilir. Sebebi tam olarak bilinemeyen vajinal kanamanız varsa, üreme yolu ve organlarınızda tümör varsa, rahminizde gebeliği önleyen tümörünüz varsa ve hamileyseniz kesinlikle kullanmayınız.

Merional nasıl kullanılır?

Merional kullanımı doktorunuzun size belirlemiş olduğu miktarda ve tam olarak nasıl tarif ettiyse o şekilde uygulamanız gerekmektedir. Emin olmadığınız durumlarda doktorunuz ya da eczanıza kesinlikle danışmanız önerilir.

Genellikle doktorunuz tarafından ya da deneyimli eğitim almış olan personel tarafından uygulanmalıdır. Eğer kendiniz uygulamak istiyorsanız doktorunuzdan kesinlikle bu konu hakkında detaylı olarak bilgi almanız gerekmektedir.

A101 Şampuan Fiyat
Merional 75 Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Merional 75 Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Merional 75 Fiyatı