e
sv
masöz istanbul

Menopur Fiyatı

313 Okunma — 23 Eylül 2021 21:54
Menopur Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Hamilelik eğer doğal yollar üzerinden olmuyorsa Menopur Fiyatını araştırıyorsunuz demektir. Çünkü bahsedeceğimiz ilaç olan Menopur maalesef ki doğal yollar üzerinden olmayan hamileliğe yardımcı ilaç olarak bilinmektedir. Yumurta kanallarınızda tıkanıklık ya da sperm anormalliği mevcutsa Menopur ile yumurta ve sperm hücrelerinin olgunlaşmasını destekleyen bir hormon içermektedir.

Menopur içerisinde etkin madde olarak HMG (Human Menopozal Gonadotropin) olarak bilinen kadınların menopoz sırasında bulunan idrarından elde edilerek üretilmiş olan bir endojen hormonu olarak bilinir. Üretimi gerçekleştirilirken titizlikle vücudun kendi hormonları olan LH ve FSH (**) işlenerek uyumlu bir ürün elde edilmektedir.

Menopur Fiyatı
Menopur Fiyatı / Hamile bir kadın

Menopur Fiyatı nedir?

Menopur Fiyatı 456,05 TL olarak satışa sunulmaktadır. 75 IU olarak verilmektedir. Bkz

Menopur’un etkileri nedir? Menopur nedir?

Doğurganlık hormonu azalmış olan kadınlar üzerinde kullandıkları sırada yumurta hücrelerinin oluşmasını tetikleyerek kullanılabilir yumurta sayısını arttırarak hamilelik olasılığını arttırmaktadır. Söz konusu iğne ovulasyon indüksiyonu (OI), intrauterin inseminasyon (IUI), in vitro fertilizasyon (IVF) ve intrasitoplazmik sperm enjeksiyonu (ICSI) gibi yardımcı üreme tekniklerinde yumurta hücrelerinin olgunlaşmasını tetiklemek için de kullanılmaktadır.

Doğurganlık azalmış erkeklerde Menopur iğnesi sperm hücrelerinin olgunlaşmasını ve erkeklik hormonlarının üretilmesini tetikler. Erkeklerde ilk önce birkaç hafta boyunca başka bir ilaçla ön tedavi yapılır. Daha sonra bu ilaç ile kombine edilerek bu tedaviye devam edilir. Ancak, kadınlara kıyasla, erkeklere ilaç tedavisi daha nadir uygulanır.

Menopur Fiyatı / Hamile bir kadın

Menopur nasıl uygulanır?

Menopur deri altına enjeksiyon yardımı ile uygulanır. Tedavi sırasında dozajı kullanıcıya göre değişmektedir, gerekirse kullanıcının vücut tepkisine göre ayarlanmaktadır. Size verilen solüsyon içerisinde bulunan tozu çözdürdükten sonra karın ya da üst bacak bölgenizin deri altına enjekte ederek uygulanmaktadır.

Menopur yan etkileri nedir?

Akciğer yüksek tansiyonu, over hiperstimülasyon sendromu, bulantı, kusma, diyare, abdominal kramplar, şişkinlik, enjeksiyon bölgesinde irritasyon, deri döküntüleri, baş dönmesi, taşıkardi görülebilir. HMG ile tedavi sırasında istenmediği halde birden çok gebelik olabilir.

Dileğimiz uygulamış olduğunuz tedavi sonrasında olumlu bir sonuç almanızı gönlümüzce diliyoruz.

Market Fiyatları
Menopur Fiyatı

Menopur fiyatı hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Menopur Fiyatı