e
sv
masöz istanbul

Menogon Fiyatı

441 Okunma — 27 Kasım 2021 17:25
Menogon Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kadınlarda ve erkeklerde kısırlık tedavisi için uygulanan Menogon fiyatını ve ilacın ne işe yaradığı konusunda bilgilendirmesini bu makalemiz üzerinde gerçekleştireceğiz. Menogon 75 IU 5 Ampül olarak tam ismi geçmektedir. Bu ilaç bahsettiğimiz gibi erkeklerde Hipo veya normogonadotropik hipogonadizm ya da kadınlarda Hipo veya normogonadotropik over yetersizliği sebebi ile kullanılmaktadır.

Menogon kullanım şekli ise kas içine uygulanması gerekmektedir. Buna istinaden eğer kas içine enjekte etmesini bilmiyorsanız bir sağlık kuruluşuna giderek yardım isteyebilirsiniz. Menogon ampülü genellikle tüp bebek tedavisi görenlere verilmektedir. Peki tüp bebek tedavisinde kullanılan Menogon Fiyatı ne kadar?

Menogon Fiyatı

Menogon Fiyatı

Menogon 75 IU 5 Ampül Fiyatı 302,10 TL‘dir. Menogon Fiyatı 2021 yılında 302,10 TL olarak eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Uyarı: Söz konusu Menogon Ampül ilacını kullandığınızda ya da farklı bir ilaç kullandınız ve yan etki gösterdiğini düşünüyorsanız kesinlikle aşağıda bulunan talimatları yerine getirebilirsiniz.

Kullanma Talimatında yer alan veya almayan bir yan etki meydana gelmesi durumunda hekiminiz, eczacınız veya hemşireniz ile konuşunuz. Ayrıca karşılaştığınız yan etkileri www.titck.gov.tr sitesinde yer alan “İlaç Yan Etki Bildirimi” ikonuna tıklayarak ya da 0 800 314 00 08 numaralı yan etki bildirim hattını arayarak Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne bildiriniz. Meydana gelen yan etkileri bildirerek kullanmakta olduğunuz ilacın güvenliliği hakkında daha fazla bilgi edinilmesine katkı sağlamış olacaksınız.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu

Menogon Fiyatı hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Menogon Fiyatı