e
sv
masöz istanbul

Majezik Duo Fiyatı

1474 Okunma — 24 Ağustos 2021 20:27
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ağrı kesici kas gevşetici olarak bilinen Majezik Duo Fiyatını inceleyeceğiz. Majezik Duo ağrılı kas spazmlarının semptomatik tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde etkin madde olarak 100mg flurbiprofen ve 8mg tiyokolşikosid içermektedir. Majezik Duo ilacını kullanmadan önce eczanenizden almış olduğunuz ürünün prospektüsünü okumadan kesinlikle kullanmamanızı öneririz.

Sürekli olarak marketlerin fiyatlarına değiniyoruz ancak arada sırada sizlere ilaçların ya da farklı ürünlerin fiyatlarını sunmayı da hedefliyoruz. Asıl hedefimiz satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları hakkında gerekli incelemeleri yaparak sizlere sunmak olduğunu söyleyebiliriz. Peki Majezik Duo Fiyatı nedir? , Majezik Duo Nedir? Majezik Duo yan etkileri nedir? gibi birçok sorunun cevabınızı bulacağınız yazımıza geçelim.

Majezik Duo Fiyatı
Majezik Duo Fiyatı / Eczacılar ilaç seçerken

Majezik Duo Fiyatı nedir?

Majezik Duo 100 mg fiyatı 34,01 TL‘dir. Majezik Duo fiyatı 2021 yılında 34,01 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Majezik Duo nedir ve neden kullanılır?

Majezik Duo Sanovel ilaç tarafından üretilen sarı renkli, bir tarafı çentikle ve diğer tarafında ise Sanovel logosu basılı olan 15 tabletlik bir oblong film kaplı tablettir. İçeriğinde bulunan yukarıda bahsetmiş olduğumuz etkin maddelerinden olması sebebi ile vücudunuzda bulunan çeşitli ağrıları ortadan kaldırmak ve hafifletmek amacı ile kullanılır. Genellikle kas ağrılarında kullanılmaktadır.

Majezik Duo kullanmadan önce eğer; herhangi bir maddeye karşı aşırı olarak duyarlığınız varsa kullanmayınız. Buna ek olarak, astım, kurdeşen veya başka bir alerjik reaksiyon yaşadıysanız ya da karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği, kalp yetmezliği, kanama probleminiz varsa ve gebelik döneminde iseniz kullanmamanız tavsiye edilir. Eğer bu özellikleri taşıyorsanız kullanmamanız sağlığınız için yararlı olacaktır.

Majezik Duo Fiyatı / Bazı ilaçlar

Majezik Duo nasıl kullanılır?

Majezik Duo için en uygun kullanım dozu günde iki defa 1 tablet yemeklerden sonra kullanmanız tavsiye olunur. Söz konusu ağrınızın tedavisine göre 5 ya da 7 gün olarak kullanabilirsiniz. Doktor ya da eczacınız tarafından tavsiye edilmediği sürece belirtilen dozlarda kullanınız.

Tabletleri kesinlikle çiğnemeyiniz, ağrınız olduğu zamanlarda kullanınız. Genellikle kullanırken sıvı ile yemeklerden sonra alın, su ile içerseniz sizin için daha iyi olacaktır.

Önemli Not: Bahsi geçen ve tarafımızca yayınlanan ilaç bilgileri bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir. Fiyatlar farklılık gösterebilir ve herhangi bir yan etki yaptığında sorumluluk tamamen size aittir.

MarketFiyatları.NET
Migros Frambuaz
Majezik Duo Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Majezik Duo Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Majezik Duo Fiyatı