e
sv
masöz istanbul

Madecassol Fiyatı

218 Okunma — 25 Eylül 2021 17:36
Madecassol Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yüzeysel yanık ve yaralar için sıklıkla kullanılan Madecassol Fiyatını sizler için araştırdık. Araştırmamızın ötesinde Madecassol krem ne işe yarar? gibi buna bağlı olarak sorulan sorulara cevap bulmaya çalıştırk. Yazımızın tamamını okumanızı ve Madecassol krem hakkında tüm bilgileri sizlere sunacağız.

Madecassol ilk öncelikle ilk başta gelen yüzeysel yaralar için kullanılan bir krem çeşididir. Yani eczaneye gittiniz ve eliniz ya da bacağınızda bir yanık var Hangi kremi almalıyım? Yanık kremi tavsiyeniz nedir? diye sorduğunuzda direkt olarak size Madecassol kremini tavsiye edeceklerdir.

Madecassol Fiyatı / Yarasına merhem süren kadın

Madecassol nedir? Madecassol ne için kullanılır?

Madecassol krem içeriğinde bulunan Centella asiatica sayesinde cildinizi onaran ve vücudunuzda bulunan yaraları iyileştirmesi adında BAYER firması tarafından üretilen bir kremdir. Genellikle yüzeysel olarak bilinen 1. ve 2. derece yanıklarda, meme başı çatlaklarınız ve yarıkları varsa, sünnet, küçük cerrahi müdehale geçirdiyseniz ya da genital bölgede yırtılmalar varsa bu tedavilerin cilt iyileştirmesine yardımcı olması için kullanılır.

Madecassol Fiyatı
Madecassol Fiyatı / Yanık yarasına merhem süren kadın

Madecassol Krem nasıl kullanılmaktadır?

Madecassol pomat ya da kremi doktorunuzun tavsiye etmiş olduğu gibi kullanınız, eğer doktorunuz herhangi bir tavsiyede bulunmadıysa günde 1-2 kez yara bölgesine uygulayarak kullanabilirsiniz. Krem kapağının arkasına baktığınızda zaten ucunun sivri olduğunu göreceksiniz, kapağı ters çevirerek kremin ucuna baskı uygulayarak kremi açabilirsiniz.

Kullanım sırasında eğer cildiniz üzerinde alerjik reaksiyon, cilt döküntüsü, kızarıklık ve içi su dolu kabartılar ve kaşıntı gibi bir semptom görülürse kesinlikle acil bir şekilde doktorunuza görünmelisiniz. Çünkü söz konusu etkiler sizin cildinizde alerjik bir reaksiyona sebebiyet vermiş olabilir. Bunun için lütfen ihmal etmeyiniz.

Uyarı: Söz konusu Madecassol %1 Merhem kullandığınızda ya da farklı bir ilaç kullandınız ve yan etki gösterdiğini düşünüyorsanız kesinlikle aşağıda bulunan talimatları yerine getirebilirsiniz.

Kullanma Talimatında yer alan veya almayan bir yan etki meydana gelmesi durumunda hekiminiz, eczacınız veya hemşireniz ile konuşunuz. Ayrıca karşılaştığınız yan etkileri www.titck.gov.tr sitesinde yer alan “İlaç Yan Etki Bildirimi” ikonuna tıklayarak ya da 0 800 314 00 08 numaralı yan etki bildirim hattını arayarak Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne bildiriniz. Meydana gelen yan etkileri bildirerek kullanmakta olduğunuz ilacın güvenliliği hakkında daha fazla bilgi edinilmesine katkı sağlamış olacaksınız.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu

Madecassol fiyatı nedir?

MADECASSOL fiyatı MADECASSOL 10 mg/1 gr 40 gr pomad 2021 yılı fiyatı 34,83 TL‘dir. 2021 yılı içerisinde Madecassol fiyatı eczanelerde 34,83 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Madecassol Fiyatı

Madecassol fiyatı hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Madecassol Fiyatı