e
sv
masöz istanbul

Lansor Fiyatı

640 Okunma — 10 Eylül 2021 20:12
Lansor Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Mide asidini azaltmakta ve düzenlemekte yardımcı olarak kullanılan ilaçlardan Lansor Fiyatını inceleyeceğiz. Lansor, etken madde olarak lansoprazol ve proton pompa inhibitörü ilaçlar grubuna dahil edilmiş olan reçeteli ilaçtır. Lansor mide ilacı kapsül olarak satışa sunulmaktadır. Kullanım etkisi olarak mide, oniki parmak bağırsağı ve yemek borusu ülseriniz varsa bu tedaviler için kullanılan bir ilaçtır.

Açıkçası gün aşırı her sabah kalktığımda almış olduğum ilaçlardan bir tanesidir. Bende her gün kullanan biriyim, kullanmadığım zamanlarda mide asidi konusunda zorluklar yaşıyorum. Lansor mide koruyucu olarak çok işe yaradığını söyleyebilirim. Her ilacın olduğu gibi Lansor yan etkileri de bulunmaktadır. Bununla ilgili olarak yazımızın devamında sizlere detaylı olarak bilgiler paylaşacağız. İsterseniz yavaş yavaş konumuz Lansor Fiyatı hakkında bilgilendirmeleri ve bu ilaç hakkında Lansor ne işe yarar? Lansor 30 mg Fiyatı nedir? Lansor nedir? gibi birçok sorunun cevabına geçelim.

Lansor Fiyatı
Lansor Fiyatı

Lansor nedir?

Lansor ne işe yarar derseniz yukarıda bahsini yaptığımız gibi mide asidini düzenlemede kullanılan bir ilaçtır. Kapsül şeklinde 14 ve 28 kapsüllü olarak bir kapaklı kutu içerisinde Lansor 30 mg olarak satışa sunulmaktadır. Kapsüllerin içeriğinde bulunan mikro kürecikler mide içerisinde çözünerek mide asidini düzenlemeye yarar.

Lansor 30 mg nasıl kullanılır?

Lansor mide ilacı yemeklerden 30 dk önce bir bardak su yardımı ile çiğnenmeden direkt olarak yutulmalıdır. Ancak ben sabah kalktığımda bir bardak su ile alıyorum, sabah kalktığımda suyumu içmiş ve ilacımı içmiş oluyorum. Etkisini gün içerisinde zaten hissediyorsunuz.

Günde bir defa sabah kalktığınızda yani kahvaltı etmeden önce bir kere kullanabilirsiniz ancak şöyle bir durum söz konusu, hangi saatte alıyorsanız aynı saatler içerisinde almaya özen gösterin. Eğer ben kapsül olarak içemiyorum diyorsanız bir bardak su içerisine kapsülü açarak içerisinde bulunan kürecikleri dökerek suyu içebilirsiniz.

Lansor kullanırken dikkat edilmesi gerekenler?

Lansor 30 mg kullanıyorsanız eğer Sakinavir, Metotreksat, Takrolimus, Digoksin ve Varfarin kullanıyorsanız kesinlikle Lansor mide ilacını kullanmayınız. Eğer kullanırsanız söz konusu ilaç size yan etki gösterebilir ya da ilacın etkisini hiçbir şekilde göremezsiniz.

Lansor 30 mg Kapsül yerine aynı eşdeğer ilaç olarak Aprazol, Helicol, Lansazol, Lansoprol, Lansoter, Degastrol, Opagis Pepticver, Zoprol gibi birçok ilaç için muadil ilaç olarak kullanılabilir. Ancak Lansor 30 mg sizin için ideal olan bir ilaç olduğunu söyleyebiliriz. Ya da sürekli olarak ben kullandığımdan dolayı tavsiye edebilirim.

Eğer hasta HIV tedavisi görüyor ve kullanmış olduğu ilaç içerisinde atazanavir etken maddesi olan ilaçları kullanıyorsanız kesinlikle Lansor mide ilacını kullanmayınız.

Lansor Fiyatı

Lansor Fiyatı nedir?

Lansor 30 mg Kapsül 34,83 TL olarak satışa sunulmaktadır. Lansor mide ilacı 2021 yılında 34,83 TL olarak eczanelerde satışa sunulmaktadır. Bkz

Not: Söz konusu Lansor Fiyatı anlaşmalı olarak çalıştığımız eczane tarafından fiyatı güncel olarak alınmıştır. Bilgilerinize.

A101 Şampuan Fiyat
Lansor Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Lansor Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Lansor Fiyatı