e
sv
masöz istanbul

Kripto Cüzdanı ve Soğuk Cüzdan Fiyatları

77 Okunma — 03 Şubat 2022 21:25
Soğuk Cüzdan Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kripto para borsası ile ilgileniyorsanız Soğuk Cüzdan nedir? Soğuk Cüzdan Fiyatları hakkında bilginiz var demektir. Bizde bilmeyen kullanıcılarımız için Kripto Cüzdanı hakkında açıklama yapmak istedik. Kripto paralar ile ilgilenenler paralarını saklama yöntemi olarak kripto cüzdanı yani soğuk cüzdan kullanmaktadırlar. Eğer bir gün kripto para borsası çöker ya da elinizde bulunan kripto paranızı saklamak istiyorsanız bu soğuk cüzdanları kullanarak yatırımınızı internetten saklayabilirsiniz. Tam olarak ifade etmek gerekirse sıcak cüzdan internet üzerine bağlı olarak çalışan bir kripto para cüzdanıdır. Soğuk cüzdan ise tamamen internetten bağımsız olarak çalışan bir cüzdandır. Bu sebeple soğuk cüzdanlar bu sıralar çok fazla aranmaya ve rağbet göstermeye başlamıştır.

Kripto paraları saklamak ve güvende tutmak için Soğuk Cüzdan Fiyatları sıklıkla aranan bir ürün olmuştur. Bizlerde bu araştırmanızı daha kolay hale getirmek adına kendi profesyonel ekibimiz ile birlikte yapmış olduğumuz inceleme ve araştırmaları sizlere doğru bir şekilde sunmak için buradayız. Sizler kripto para ile ilgileniyor musunuz? Eğer ilgileniyorsanız soğuk cüzdan kullanıyor musunuz? Bizlere makalemizin yorum bölümünden ulaşarak bilgilendirme yapabilirsiniz. Ne kadar çok fazla yorum yaparsanız bizleri de o kadar sevindirmiş olacaksınız. Sizlere bu makalemiz üzerinde soğuk cüzdan nedir? Nasıl kullanılır? Soğuk cüzdan çeşitleri nedir? Soğuk Cüzdan Fiyatları nedir? gibi birçok sorunun cevabını vereceğiz.

Soğuk Cüzdan Fiyatları

Soğuk Cüzdan Fiyatları / Dolar ve Bitcoin

SOĞUK CÜZDAN NEDİR? SOĞUK CÜZDAN FİYATLARI

Soğuk Cüzdan Fiyatları nedir?

Piyasada çok fazla soğuk cüzdan fiyatları bulunmaktadır. Ancak bizler sizin için en fazla tercih edilen soğuk cüzdan fiyatlarını araştırdık ve sizlere incelememiz sonucunda güvenli ve tercihi çok fazla yapılan soğuk cüzdanları bir araya getirdik. Soğuk Cüzdan Fiyatları 2022 yılına özel hazırlamış olduğumuz yazımızda öğrenebilirsiniz. Tüm en fazla tercih edilen soğuk cüzdan fiyatları aşağıdaki gibi listelenmiştir. Sıralama tamamen gelişi güzel olarak hazırlanmıştır. Tercihinizi istediğiniz soğuk cüzdan üzerinden yapabilirsiniz.

 1. Ledger Nano S 846,00 TL
 2. Ledger Nano X 2.327,00 TL
 3. Real Pizza Görünmez Kripto Cüzdanı 806,68 TL
 4. Yubico Yubikey 5Ci 1.240,00 TL
 5. Yubico Yubikey 5C 910,00 TL
 6. SecuX W20 Soğuk Cüzdan Fiyatı 1.839,00 TL
 7. SecuX W 10 1.173,00 TL
 8. Bitcoin Banknot Soğuk Cüzdan Fiyatı 145,00 TL
 9. Ethereum Banknot Soğuk Cüzdan Fiyatı 150,00 TL
 10. Ledger Nano S Bitcoin Soğuk Cüzdanı 864,80 TL
Soğuk Cüzdan Fiyatları

Soğuk Cüzdan Fiyatları / Kripto Para Transferi

 

Soğuk Cüzdan Çeşitleri Nelerdir?

Soğuk cüzdan çeşitleri Donanım Cüzdan ve Kâğıt Cüzdan olmak üzere iki grupta bulunmaktadır. Takas adresinize kripto para göndermek için elinizde bulunan soğuk cüzdanın yazılımı arayıcılığı ile internete bağlanarak özel anahtarınız ile imzalama yönetimi ile gerekli transferi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak burada unutmamız gereken tek önemli nokta soğuk cüzdanınızın anahtar numarasını kimse ile paylaşmamak ve güvenli bir biçimde saklamaktır.

Donanım Cüzdan Nedir?

Soğuk cüzdan denilince sanırım en fazla tercih edilen ve kullanılan bir cüzdan çeşidi olarak donanım cüzdan akla gelmektedir. Bu cüzdan hardware cüzdan olarak bilinmektedir. Donanım cüzdan rastgele sayı üreticileri kullanabilen elektronik cihazlar ve fiziksel olarak tanımlama yapabileceğimiz biz cüzdan çeşididir. İnternet üzerinden bağımsız olarak kripto paranızı saklayabileceğiniz bir saklama aracıdır.

Kâğıt Cüzdan Nedir?

Donanım cüzdana göre daha korunaksız olan üzerinde bulunan QR kod sistemi ile açık bir şekilde veya özel bir anahtara sahip olan bir soğuk cüzdan çeşididir. Meta Logo

Market Fiyatları.net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Soğuk Cüzdan Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

Kaynak olarak kullandığımız siteler: Amazon, Akakçe, Trendyol

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Kripto Cüzdanı ve Soğuk Cüzdan Fiyatları