e
sv
masöz istanbul

Konteyner Ev Fiyatları

346 Okunma — 20 Nisan 2022 16:19
konteyner ev fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Son zamanlarda şehirden kaçmak adına herkes Konteyner Ev Fiyatları hakkında araştırmalar gerçekleştiriyor. Peki siz şehirden kaçmayı düşündünüz mü? Düşündünüz ve araştırmanızı yapıyorsanız bu konuda size yardımcı olacağız. Piyasada bulunan konteyner fiyatlarını sizler için araştırdık ve haberimizde sizlere sunacağız.

Küçük ve ergonomik olan bu konteyner evler bahçesi olanlar için ideal bir seçenek olarak görebilirsiniz. Ekonomik ve modüler yaşam tarzlarına uygun konteyner evler bulabilirsiniz. İzolasyon ve yalıtım bakımından sağlam olduğundan herkesin tercihi oluyor. Montajı kolay ve rahat olması sebebi ile ergonomik açıdan cezbedici. 21m2 den 42m2 ye ulaşan konteyner ev fiyatları için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

konteyner ev fiyatları

KONTEYNER EV FİYATLARI

Güncel Konteyner Ev Fiyatları 2022 yılında 21m2 Konteyner Ev Fiyatı 51,400 TL olarak satışsa sunulduğu görülmektedir. Bu evin oturuma hazır fiyatı ise 67.000 olduğu belirtilmektedir.

 • 21m2 Tek Oda Konteyner Ev Fiyatı 51.400,00 TL
 • 35m2 1+1 Konteyner Ev Fiyatı 77.700,00 TL
 • 42m2 2+1 Konteyner Ev Fiyatı 112.200,00 TL
Market Fiyatları LOGO

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.
Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Konteyner Ev Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Konteyner Ev Fiyatları