e
sv
masöz istanbul

Köfteci Yusuf Burger Fiyatları, Köfteci Yusuf 2021

10050 Okunma — 31 Ağustos 2021 17:58
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Köfteci Yusuf Burger Fiyatları

Son dönemde köfte şubeleri ile sıkça karşılaştığımız mağaza hakkında biraz bilgi vererek konuyu aktaralım. Köfteci Yusuf Avm tarzı lokasyonlarda yerini alarak düşük fiyat kaliteli ve hızlı hizmeti benimseyen bir marka haline gelmiştir. Köfte ekmek, porsiyon köfte ile başlayıp çeşitli meze ve ikramları ile de beğeni topladı. Bu yazımızda ise popüler hale gelen köfteci yusuf burger fiyatları başlığından bahsedeceğiz.

Ürünü deneyimleme şansım olduğu için kendi fikrim doğrultusunda anlatım yapacağım. Satışta olan burger tek ve çift köfteli olarak sunulmaktadır. Her ikisini de tükettiğim için doyurucu olduğunu söyleyebilirim. Burger’in içerisinde köfte ve peynir bulunmaktadır. Domates, turşu vb ürünler yoktur. Ayrıca Köfteci Yusuf’a özel burger sosu bulunuyor. Yerken mangal tadı alacağınız kaliteli yeme keyfi sunmaktadır. (bkz. https://kofteciyusuf.com/)

Köfteci Yusuf

Köfteci yusuf burger fiyatı tek köfte 12 tl
Köfteci yusuf burger fiyatı çift köfte 17 tl

* Ürünlere 1 içecek ücretsiz verilmektedir (cola veya ayran) Ek olarak patates kızartması alırsanız 3 lira, 6 lı soğan halkası 3 lira. Bu fiyatlar şubelerde geçerli olan fiyatlardır, online sistemlerde farklılık gösterebilir.

Köfteci Yusuf daha önce ziyaret etmediyseniz kesinlikle denemelisiniz.

Köfteci Yusuf hakkında bilmeniz gerekenler

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 24 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Köfteci Yusuf Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursa’da 34, İstanbul’da 57, Ankara’da 11, İzmir’de 17, Balıkesir ve Samsun’da 7, Antalya’da 5, Aydın ve Yalova’da 4, Afyonkarahisar, Denizli, Konya, Kocaeli ve Muğla’da 3, Bilecik, Eskişehir, Kırklareli, Ordu, Kırıkkale, Manisa, Sakarya ve Tekirdağ’da 2, Isparta, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Düzce, Edirne, Zonguldak, Aksaray, Nevşehir, Uşak ve Kırşehir’de 1’er tane olmak üzere toplam 190 noktada hizmet vermektedir.

Bursa Yenişehir’deki Et Entegre Tesisimizde bulunan Hesaplı Kasap’ımız, zengin kasap ve şarküteri ürünleriyle sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Köfteci Yusuf A.Ş. kurumsal yapılanması ile hizmet verdiğimiz tüm şehirlerde “taze lezzetleri, esnaf ilgisiyle hızlı ve hesaplı sunarak müşterilerimizi memnun etmek’’ kalite yönetim sistemlerimizin temel amacıdır.

Tüm restoranlarımıza et tedariki sağlayan Bursa Yenişehir’de bulunan Et Entegre tesisimizde hammadde kabul, üretim, ambalajlama, depolama ve sevkiyat süreçlerinde taze, lezzetli, hijyenik, hesaplı ürünleri en yüksek teknoloji kullanılarak üretirken uyguladığımız gıda güvenliği politikamız;

 • Et Entegre Tesisimize ve restoranlarımıza alımı yapılan hammaddelerin Kalite ve Gıda Güvenliği Standartlarına, Helal üretim koşullarına ve Türk Gıda Kodeksi kurallarına uygunluğunu gıda mühendisleri – veteriner hekimlerden oluşan ekibimizle titizlikle denetime tabi tutmak,
 • Üretimde kullanılan hammadde ve yardımcı maddelerin yasal mevzuatlara ve Köfteci Yusuf politikalarına uygunluğu, tedarikçi firmalardan talep edilen kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik analiz raporlarıyla takip etmek, rutin olarak her ürünü laboratuvarımızda yaptığımıza analizler ile doğrulamak,
 • İyi Gıda Güvenliği ve İyi Hijyen Uygulamalarının sürdürülebilirliğini sağlamak,
 • Tüm et ve süt ürünlerimizin soğuk zincir kırılmadan restoranlarımıza ulaştırmak,
 • Gıda zincirinde yer alan tedarikçiler ile etkin bir iletişim kurmak gıda güvenliğinin ve kalitesinin sürdürülmesini sağlamak,
 • Et entegre tesisimiz ve restoranlarımızdaki tüm ekibimizi gıda güvenliği ve hijyen konularında sürekli eğiterek bu konuda bilinci artırmak, takım arkadaşlarımız ile birlikte yapılan projelerle sistemimizi hep birlikte geliştirmek, katılımlarını sağlamak,
 • Müşterilerimizin ürünlerimizle ilgili en küçük şikayetini dahi önemli bir girdi kabul edip kalite ve gıda güvenliğimizi sürekli geliştirmeye çalışmak.
 • Her defasında tercih edilen marka olmak için müşteri beklentilerini eksiksiz olarak karşılamaktır.

Köfteci Yusuf’ta nasıl işe girerim?

Köfteci Yusuf’ta işe alım süreci, pozisyonlar için belirlenmiş olan teknik ve davranışsal yetkinlikler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Tüm başvurular gizlilik prensipleri çerçevesinde değerlendirilmektedir. Pozisyona göre değişiklik gösteren değerlendirme süreci genel olarak aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır.

 • Özgeçmiş İncelemesi,
 • Kişilik Envanteri (gerekli görülen pozisyonlar için),
 • Genel Yetenek Sınavı (gerekli görülen pozisyonlar için),
 • Yetkinlik Temelli Mülakat
 • İş Teklifi

Bugüne dek önümüzdeki hedeflere çalışanlarımız sayesinde ulaşabildik, 24 yıldır mükemmel müşteri memnuniyetini çalışanlarımızın gayretleriyle başardık, çok önem verdiğimiz kalite standardını personelimizin titiz çalışmasıyla sağladık, ailemizdeki huzur ortamını çalışanlarımızın iyi bir ekip üyesi olmasıyla yaratabildik. Bugün yine geleceğe ilişkin önemli hedeflerimizi, çalışanlarımızdan aldığımız destekten ve cesaretten dolayı önümüze koyabiliyoruz. Hedeflerimize koşarken sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

İlgili yazılar sizlere daha iyi bilgi verebilmek amacı ile hazırlanmıştır.  Market Fiyatları sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Köfteci Yusuf Burger Fiyatları, Köfteci Yusuf 2021