e
sv
masöz istanbul

Koçtaş Tek Kişilik Baza Fiyatları

105 Okunma — 22 Şubat 2022 20:30
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Uygun fiyatlı yatak arıyorsanız eğer Koçtaş Tek Kişilik Baza Fiyatları hakkında sizlere sunmuş olduğumuz yazımızı inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen firmalarından bir tanesi olan Koçtaş ev geliştirme ürünlerinde perakendecilikte öncü firmalardan bir tanesidir. Koç Holding bünyesi altında ülkemizin 40 ilinde 216 mağazası ile uygun fiyatlı ev dekorasyon ve ev gereçleri satışında lider konumda olduğunu söyleyebiliriz. Yapı malzemeleri sınıfında milyonlarca kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri bulabilirsiniz.

Evinizde bulunan birçok ürünü depolamak istediğinizde baza en iyi tercih olarak görülmektedir. Çünkü bazalar hem yatak olarak kullanabileceğiniz hem de depolama alanında sizlere kolaylık sağlayan geniş hacimli organizer olarak geçmektedir. Yazlık ve kışlık giysilerini muhafaza edeceğiniz büyük bir hacme sahip olan bu bazalar sizlere kolaylık sağlayacaktır. Eşyalarını saklarken tozdan korumuş olacaksınız. Alacağınız bazanın hacmine bakarak almanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz sizlere Koçtaş Tek Kişilik Baze Fiyatlarından ve sonrasında baza yataklar hakkında birkaç bilgi aktararak yazımızı tamamlayalım.

Koçtaş Tek Kişilik Baza Fiyatları

Koçtaş Tek Kişilik Baza Fiyatları

[geo_headline_2 tag=”h1″ color=””] BAZA FİYATLARI 2022 [/geo_headline_2]

Uygun Fiyatlı Koçtaş Tek Kişilik Baza Fiyatları

Baza Markası Baza İsmi Baza Ölçüsü Baza Fiyatı
Goldenkey Baza Vizon Pecho 90×190 cm 1.999,00 ₺
Goldenkey Baza Vizon Pecho 120×200 cm 2.299,00 ₺
Goldenkey Baza Gris 90×190 cm 1.299,00 ₺
Tek Kişilik Baza Fiyatları

Koçtaş Tek Kişilik Baza Fiyatları

Koçtaş Tek Kişilik Baza Başlığı Fiyatları

Baza Başlığı Markası Baza Başlığı İsmi Baza Başlığı Fiyatı
Goldenkey 120 Vizon Mujer 699,90 ₺
Goldenkey 90 Vizon Jasper 599,90 ₺
Goldenkey 90 Gris 499,90 ₺
Konfor Mines 123,90 ₺

Tek Kişilik Baza Ölçüleri Nedir?

Baza ölçüsünü hesaplarken tabii ki ilk başta tek kişilik yatak ölçülerine bakmak gerekiyor. 80 cm ile 180 cm boya sahip olduklarını söyleyebiliriz. Böylelikle alacağınız baza kalınlığına göre baza ölçüleri de değişmektedir. 5 cm kalınlığında baza da mevcut, 10 cm kalınlığında baza mevcuttur. Yatak ölçünüz + baza kalınlığı olarak hesaplamanız gerekmektedir.

Market Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.
Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Koçtaş Tek Kişilik Baza Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Koçtaş Tek Kişilik Baza Fiyatları