e
sv
masöz istanbul

Koçtaş Çadır Fiyatları

467 Okunma — 12 Aralık 2021 17:34
Koçtaş Çadır Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kamp ürünlerinden ve kampın olmazsa olmazı Koçtaş Çadır Fiyatları ne kadar? ona bakacağız. Daha önce Decathlon kamp ürünlerini incelemiştik, isterseniz sitemiz içerisinde arama yaparak çadır fiyatlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile ya da aileniz ile birlikte kamp yapacaksanız kesinlikle yanınızda bir çadır olmasını öneririz. Yatılı kamp olsun ya da yatmadan sadece günü birlik kamp olsa bile yanınızda çadır varsa korunaklı olabilirsiniz. Güneş ya da rüzgârdan sizi koruyacak olan çadırdır.

Koçtaş mağazalarında çadır fiyatlarını incelerken deneme fırsatını ve çadır kumaşını görme fırsatınız mevcuttur. Koçtaş mağazasında Bestway marka çadır olduğunu görebilirsiniz. Markanın çadırları kaliteli ve uygun fiyata olduğunu söyleyebiliriz. Çadır araştırması yaparken su geçirmez çadır ve hava alan çadır bezi olduğuna dikkat edin. Eğer çadırınız nefes almıyorsa bu sizi çadır içerisindeyken rahatsız edecektir. Hava alan çadır ve su geçirmez çadırlar tercih etmeye çalışın. Dilerseniz Koçtaş Çadır Fiyatları hakkında gerekli bilgilendirmeyi sizlere yapalım.

Koçtaş Çadır Fiyatları
Koçtaş Çadır Fiyatları / Orman içerisinde kamp

KOÇTAŞ ÇADIR FİYATLARI

Bestway Koçtaş Çadır Fiyatları

 • Bestway Pavillo Cooldame 2 Kişilik Çadır Fiyatı 249,90 TL
 • Bestway Pavillo Activemount 3 Kişilik Çadır Fiyatı 899,90 TL
 • Bestway Pavillo Coolmount 4 Kişilik Çadır Fiyatı 549,90 TL
 • Bestway Pavillo Activeridge 4 Kişilik Çadır Fiyatı 599,90 TL
 • Bestway Pavillo 2 Kişilik Plaj Çadır Fiyatı 199,90 TL
 • Bestway Pavillo 4 Kişilik Alie Çadırı Fiyatı 1.399,00 TL
 • Bestway Pavillo Cooldome 3 Kişilik Çadır Fiyatı 349,90 TL
 • Bestway Pavillo Coolquick 2 Kişilik Çadır Fiyatı 379,90 TL
 • Bestway Pavillo 6 Kişilik Çadır Fiyatı 2.299,00 TL
Koçtaş Çadır Fiyatları
Koçtaş Çadır Fiyatları / Kum üzerine kurulan çadır

Çadır alırken neye dikkat etmeliyim?

İlk öncelikle alacağınız çadırın en önemli unsurlarından bir tanesi çadırınızın su geçirmez olmasına önem gösterin. Çadırın taban kumaşı ve tentesinin kesinlikle su geçirmez olması gerekmektedir. Yoksa çadır içerisindeyken yağmura kalırsanız ıslanmak istemezsiniz değil mi?

Sonrasında ise çadırın nefes alan bir tenteye sahip olduğuna dikkat edin. Ne kadar çok hava girerse o kadar içerisinde rahat edebilirsiniz. Gerdirme iplerinin sağlam malzemeden olduğuna, çadır kazıklarının dayanıklı olduğuna ve çadırınızın çift girişinin olması sizin için rahat olacaktır. Bu tarz çadırlar genellikle kamp yapan kişiyi yormayacaktır.

Seçiminizi yaparken kamp yapacağınız bölgenin mevsim ve hava koşullarına göre ve çadırınızda kalacak kişi sayısına göre seçim yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünler
Koçtaş Çadır Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Koçtaş Çadır Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Koçtaş Çadır Fiyatları