e
sv
masöz istanbul

Klozet Fiyatları

175 Okunma — 31 Ocak 2022 20:37
Klozet Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yapı market ürünlerinden olan ve merak edilen Klozet Fiyatları hakkında yapmış olduğumuz çalışmaları sizlere sunmak istiyoruz. Özellikle yapı marketlerde satışa sunulan tüm klozet fiyatlarını sizlere bildireceğiz. Böylelikle en azından yapı marketler arasında bulunan fiyatlandırma çalışmasını görecek ve ona göre kararınızı vermiş olacaksınız. Eğer eklemek istediğiniz farklı bir yapı markete ait fiyat bilgisi istiyorsanız bizlere bildirmenizi rica ederiz. Gerekli bildirimleri konu üzerinden yorum olarak yapabilirsiniz, bilgilendirme gün içerisinde sizlere yapılacaktır. Ev dekorasyon ürünü olarak geçen klozet ve klozet kapağı sanırım en çok araştırılan ürünlerden bir tanesi olabilir. Çünkü banyonuzun ve tuvaletinizin görünümünü tamamlayan klozettir.

Sizler evinizde hangi marka klozeti tercih ediyorsunuz? Hangi klozet daha kaliteli? Evinizin ihtiyacı olan klozeti dileriz ki bu konumuz olan klozet fiyatları çalışmamızda bulursunuz. Söylediğimiz gibi piyasa üzerinde ve yapı marketlerde satışa sunulan tüm markalar ve klozet fiyatları hakkında çalışmamızı sizlere doğru fiyatlandırma çalışması ile sunacağız. Klozet biliyorsunuz ki alafranga tuvalet olarak adlandırılmaktadır. Oturak şekilde kullanımı kolay bir tuvalet çeşididir. Özellikle evinizde hasta varsa ya da çocuğunuz varsa kullanımı pratik olduğundan sürekli olarak tercih edilmektedir. Sanırım artık eski tip tuvaletleri artık üretmiyorlar, en azından yeni alınan evlerde ben pek fazla görmedim. Klozetin kullanımı rahat olması sebebi ile tercih etmenizi öneririz. Dilerseniz piyasada bulunan klozet fiyatları hakkında yapmış olduğumuz araştırmayı sizlere sunalım.

Klozet Fiyatları

Klozet Fiyatları

Klozet Fiyatları nedir?

Koçtaş Klozet Fiyatları

 1. Vitra Form 300 Klozet Takımı 2.195,00 TL
 2. Vitra Central Rim Klozet Seti 2.529,00 TL
 3. Kale Neon Klozet Takımı 1.049,00 TL
 4. Serel Spil BTW Klozet Seti Fiyatı 1.699,00 TL
 5. Vitra Marin Klozet Takımı Fiyatı 2.049,00 TL
 6. Sea Klozet Takımı 799,00 TL
 7. Vitra Diana Klozet Takımı 2.449,00 TL
 8. Ege Vitrifiye Likya Klozet Seti Fiyatı 644,90 TL
 9. Kale Simple Smart Klozet Takımı 2.599,00 TL
 10. Kale Poem Uni Klozet Seti 3.350,00 TL
 11. Kale Talis DVS Klozet Seti 2.899,00 TL
 12. Kale Bella Klozet Takımı 3.275,00 TL
 13. Vitra Quadra S Klozet Takımı 2.175,00 TL

Tekzen Klozet Fiyatları

 1. Selena 400 Klozet Takımı 999,00 TL
 2. Selena 100 Klozet Takımı Fiyatı 449,00 TL
 3. Selena 200 Klozet Seti Fiyatı 899,00 TL
 4. Selena 150 Duvara Sıfır Klozet Takımı 799,00 TL

Bauhaus Klozet Fiyatları

 1. Zero 2.0 Asma Klozet Seti 4.039,00 TL
 2. Zero 2.0 Asma Klozet Seti Siyah 3.999,00 TL
 3. Idea 2.0 Klasik Asma Klozet 1.659,00 TL
 4. Mood 2.0 Smart Asma Klozet Seti 1.799,00 TL
 5. Troy Arkadan Çıkışlı Klozet Seti 1.069,00 TL
 6. Basic Asma Kloet 2.999,00 TL
 7. Nita BTW Klozet Seti 1.899,00 TL
 8. Anita Klozet Seti 2.649,00 TL
 9. Jadia Klozet Takımı 1.999,00 TL
 10. Alttan Çıkışlı Tek Klozet Fiyatı 490,00 TL

HepsiBurada Klozet Fiyatları

HepsiBurada üzerinde satışa sunulan klozet fiyatları aşağıdaki gibidir. Site ile alakalı olarak herhangi bir reklam anlaşması bulunmamaktadır.

 1. Kale İndigo Duvara Sıfır Klozet Takımı 1.692,00 TL
 2. Alvit Yavaş Kapanan Klozet Takımı 1.175,00 TL
 3. Euroser Engelli Klozet Takımı 1.179,00 TL
 4. Turkuaz Seramik City Asma Klozet 1.337,69 TL
 5. Vitra Zentrum Klozet Takımı 2.058,60 TL
 6. Newarc Modern Klozet Takımı 1.598,00 TL
 7. Newarc Power Klozet Takımı 1.973,60 TL
Klozet Fiyatları

Klozet Fiyatları

Klozet alırken nelere dikkat edilmeli?

Klozet alırken ilk öncelikle tabii ki dayanıklı olup olmadığına bakmak gerekir. Çünkü tuvaletinizde en fazla kullanmış olduğunuz ürünlerden bir tanesidir. Direkt olarak evinizin tesisatına bağlı olması sebebi ile dayanıklılığı önemlidir. İkinci olarak ise tipini düzgün ve tuvaletinize ya da banyonuz uygun bir şekilde seçmeniz gerekmektedir. Çünkü sürekli olarak aksesuar gibi değişen bir şey değildir, aldığınızda kalıcı olarak duracaktır. Onun için tercih ederken koyacağınız bölgeye uygun bir klozet seçmeniz gerekmektedir. Bunun için alacağınız klozetin boyu ve görünümü sizin için önemlidir. Bir diğer tercih ise duvara monte olarak tesisatınız eğer uygunsa duvar içi tesisatlı mı yoksa sade bir klozet seti mi alacaksınız. Bu tabii ki tamamen tercihe göre değişen bir durumdur, ancak benim tercihim duvar içi tesisatlı kullanmazdım. Neden diye soracak olursanız eğer iç ünitede bozulma gerçekleşirse iç tesisatının değişimi zor olmaktadır. Eğer iç tesisat değişiminden anlamıyorsanız kesinlikle bir usta çağırmanız gerekecektir. Ya da diyelim ki tesisat arızası gerçekleşti bu zaman ise komple fayansların kırılması gerekmektedir. Bu tercihleri göz önünde bulundurarak klozet fiyatlarını araştırmanızı öneririz.

Klozet montajı nasıl yapılır?

Klozet montajını eğer kendiniz gerçekleştirecekseniz aşağıda ki yönergeleri doğru bir şekilde uygulayabilirsiniz. Ancak bu işlere eliniz yatkın değilse kesinlikle bu işlere kalkışmamanızı ve bir tesisatçı çağırmanızı öneririz. Gerçi o kadar zor bir şey değil ama bazen sorunlar yaşatabiliyor.

 • İlk öncelikle önem arz eden konu ana vana üzerinden tesisatın suyunu kesin,
 • Değiştireceğiniz eski klozet üzerinde takılı olan su tesisatı bağlantılarını ve klozet altında bulunan bağlantı vidalarını sökün,
 • Değişimini gerçekleştireceğiniz yeni klozeti yuvaya oturtun ve düzgün bir şekilde oturup oturmadığını kontrol edin, eğer delikler oturmuyorsa yeni delikler için kurşun kalem yardımı ile işaretleme yapın,
 • İşaretlemiş olduğunuz bölgelerden delme işlemini gerçekleştirdikten sonra doğru dübeller ile destekleme yapalım,
 • Klozeti yerine oturtturduktan sonra su bağlantı hortumlarını düzgün bir şekilde bağlayabilirsiniz.

Kolay gelsin. Meta Logo

Market Fiyatları.net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Klozet Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Klozet Fiyatları