e
sv
masöz istanbul

Ketoral Şampuan Fiyatı

546 Okunma — 23 Şubat 2022 21:00
Ketoral Şampuan Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Eczanelerde satışı yapılan Ketoral Şampuan Fiyatı en son olarak 19 Şubat 2022 tarihinde ilaçlara gelen zam ile birlikte değişmiştir. Sizlere bir önceki Ketroral Şampuan Fiyatı ile şu an ki güncel fiyat hakkında gerekli bilgilendirmeleri sağlayacağız. Peki Ketoral Şampuan ne işe yarar? Ketoral Şampuan Fiyatı nedir? Nasıl kullanılır gibi birçok sorunun cevabını makalemizde bulacaksınız. Hatırlatmadan geçmeyelim Ketoral Şampuan sadece eczanelerde satışı gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir market ya da medikal ürünlerin satışı yapılan sitelerde bulmanız mümkün değildir.

Ketokonazol etken maddesi içeren Ketoral Şampuan saç mantarınız ve saç dökülmesi gibi problemleriniz olduğunda dermotolog tarafından önerilen bir şampuandır. Eğer saç mantarı şikâyeti yaşıyorsanız cildiniz üzerinde mantarların büyümesine engel olması için kullanılan bir medikal şampuandır. Ketoral Şampuan kullanıyorsanız ağzınıza ya da gözünüze temas ederse kesinlikle bol su ile hemen temizleyiniz. Çünkü içeriğinde bulunan etken madde reaksiyon gösterebilir. Doktorunuz tavsiye etmeden kesinlikle kullanmayınız. Kullanmadan önce porspektüsünü kesinlikle okuyunuz. Dilerseniz ilk öncelikle size Ketoral Şampuan Fiyatı hakkında bilgilendirmemizi ve sonrasında genel bilgilerini aktaralım.

Ketoral Şampuan Fiyatı

Ketoral Şampuan Fiyatı

KETORAL ŞAMPUAN

Güncel Ketoral Şampuan Fiyatı

Eczanelerde Ketoral Şampuan Fiyatı 2022 yılında gelen zam ile 28,21 ₺ olarak satışı sağlanmaktadır. 19 Şubat 2022 tarihinden önceki fiyatı ise 20,57 ₺ olarak görülmektedir. İlaç fiyatları güncel olarak sizlere anlaşmalı olduğumuz eczane tarafından alınarak iletilmektedir.

Ketoral Şampuan nedir? Ne için kullanılır?

Genellikle saç mantarı ve saç dökülmesi için kullanılan, 100 mL şişelerde eczanelerde satışa sunulan bir medikal şampuandır. Mantar hücresi duvarlarının yapısını bozarak mantar hücresinin ölümüne sebebiyet vermektedir. Vücudunuzun herhangi bir bölgesinde ya da saçınızda mantar enfeksiyonuna karşı bir şikâyetiniz mevcutsa Ketoral Şampuan kullanabilrisiniz. Ancak ilk öncelikle mantar hastalığınızı bir uzmana göstererek uzman tarafından tavsiye edilir ise kullanmalısınız. Tavsiye olmadan kesinlikle kullanmayınız.

Ketoral Şampuan deri üzerinde ortaya çıkan pityriasis versicolor, seboreik dermatit ve pityriasis capitis adlarında bulunan mantar enfeksiyonu için korunma ve tedavi amacı ile kullanılmaktadır. Bunun için söylediğimiz gibi ilk önce mantarınızı bir uzmana göstermeniz ve sonrasında tavsiyesi üzerine kullanılmalıdır. Farklı bir mantar çeşidi mevcutsa hastalığınızın ilerleme kat edebilir.

Ketoral Şampuan Fiyatı

Ketoral Şampuan Fiyatı

Ketoral Şampuan nasıl kullanılır?

Söz konusu medikal şampuan bebekler ve çocuklar için tavsiye edilmez ve kullanılmaz. Yalnızca deriniz üzerinde ya da saç derinizde mantar varsa kullanınız. Uzman doktorunuzun tavsiye etmiş olduğu şekilde ya da eczacınızın tavsiye ettiği şekilde kullanınız.

Kepeklenme ya da yağlı kabuklu cilt için; ilk başta haftada iki kez şampuanı kullanın. İki hafta sonunda dört haftaya kadar 3 veya 4 gün şampuanı kullanmalısınız. Sonrasında ise semptomların geri gelmesini engellemek amacı ile her 1-2 hafta içerisinde bir kez kullanmalısınız.

Deride beyaz ve kahverengi lekeler için; derinizin renk değiştiren lakeleri üzerinde günde 1 kez olmak üzere 5 gün boyunca kullanın. Kullandıktan sonra eğer güneşte lekeler daha belirgin hale gelirse güneşe çıkmadan önce 1 veya 3 gün boyunca şampuanı kullanın.

[geo_alert style=”2″ color=”success” ] Uyarı: Söz konusu Ketoral Şampuan ilacını kullandığınızda ya da farklı bir ilaç kullandınız ve yan etki gösterdiğini düşünüyorsanız kesinlikle aşağıda bulunan talimatları yerine getirebilirsiniz. [/geo_alert]

[geo_alert style=”1″ color=”danger” ] Kullanma Talimatında yer alan veya almayan bir yan etki meydana gelmesi durumunda hekiminiz, eczacınız veya hemşireniz ile konuşunuz. Ayrıca karşılaştığınız yan etkileri www.titck.gov.tr sitesinde yer alan “İlaç Yan Etki Bildirimi” ikonuna tıklayarak ya da 0 800 314 00 08 numaralı yan etki bildirim hattını arayarak Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne bildiriniz. Meydana gelen yan etkileri bildirerek kullanmakta olduğunuz ilacın güvenliliği hakkında daha fazla bilgi edinilmesine katkı sağlamış olacaksınız. [/geo_alert] Market Fiyatları

Market Fiyatları.net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Ketoral Şampuan Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Ketoral Şampuan Fiyatı