e
sv
masöz istanbul

Jel Tırnak Fiyatları

1302 Okunma — 20 Eylül 2021 20:58
Jel Tırnak Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yapmış olduğumuz fiyat araştırmalarının bugün ki konuğu Jel Tırnak Fiyatları ne kadar? Jel tırnak protez tırnak olarak adlandırılabilir. Tırnaklarınızda sararma ve uzamasını yavaşlatmak maksadı için yaptırılmaktadır. Eğer tırnaklarınızda sararma ve belirsiz uzamalar mevcutsa bu uygulama ile daha sert ve bakımlı tırnaklara sahip olmak istiyorsanız Jel Tırnak uygulamasını yaptırabilirsiniz.

Kadınların tırnaklarının görünümünün önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için sizlere Protez tırnak olarak adlandırılan Jel Tırnak Fiyatlarını araştırdık ve sizlere Jel Tırnak hakkında gereken bilgiler ile araştırmamızı sunacağız. Peki jel tırnak sağlıklı mı? Jel tırnaklara bakım nasıl yapılır? Jel tırnak nasıl çıkartılır? sorularına cevap bulacağız. Aslında sizler ile birlikte bizde öğreneceğiz. 🙂 Lafı isterseniz fazla uzatmadan direkt olarak konumuz Jel Tırnak fiyatlarına geçelim.

Jel Tırnak Fiyatları 2021

 • Protez Jel Tırnak Bakım Fiyatı: 150 TL
 • Protez Jel Tırnak (İlk İşlem) Fiyatı: 200 TL
 • Protez Jel Tırnak Fiyatı: 25 TL
 • Takma tırnakların fiyatları kullanılan malzeme çeşidine, kalitesine ve kalıcı oje uygulanıp uygulanmamasına göre 50 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.
Jel Tırnak Fiyatları
Jel Tırnak Fiyatları / Jel tırnak törpüleme işlemi

Jel Tırnak nasıl yapılır?

Jel tırnak tırnağa uygulandıktan sonra direkt olarak kurumadığından dolayı ucundan tutularak uzatmak istediğiniz kadar uzatılmalıdır. Kuruması için ise kendiliğinden kurumadığından dolayı özel olarak ışın yöntemi uygulanarak kurutulur. Kurutma işlemi yapıldıktan sonra uygulanan jel tırnakların uzun bir şekilde tırnak formu verildikten sonra tekrar jel sürülerek işlem yapılır. Tekrar jel sürülmesinin sebebi ise tırnak üzerinde eğer boşluklar kalmaması ve eşit bir biçimde gözükmesi için uygulanmaktadır.

Tüm yukarıda bulunan işlemler yapıldıktan sonra tırnak üzerinde törpüleme işlemi yapılmalıdır. Tırnak üzerinde bütün yüzeylerin törpülenmesi gerekmektedir. Törpüleme işlemi bittikten sonra tırnak ve tırnak etlerine bakım yapıldıktan sonra jel tırnak işlemi son bulmaktadır.

Jel tırnak ile protez tırnak arasındaki fark nedir?

Jel tırnak ile protez tırnak arasındaki tek fark jel tırnağın protez tırnağa göre daha dayanıklı olmasıdır. Jel tırnağın dayanıklılığını direk olarak kurumaması ve ışın ile kuruduğundan anlayabilirsiniz. Protez tırnaklar ve diğer tırnaklardan ziyade en fazla önerilen ve en fazla kullanılan işlem jel tırnak uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.

Jel Tırnak Fiyatları / Jel tırnak kurutmak için uygulanan ışın işlemi

Jel tırnak bakımı nasıl ve ne zaman yapılmalıdır?

Jel tırnağın bakımı uygulama sonrasında 4 hafta geçtikten sonra yaptırırsanız daha sağlıklı tırnaklara sahip olabilirsiniz. 4 hafta öncesinde eğer bakım yaptırırsanız dip kısmından uzayan tırnaklar sebebi ile kötü bir görünüme sahip olabilirler. Yaptırmış olduğunuz jel tırnak eğer dikkatli bir biçimde kullanırsanız ortalama olarak sizi altı ay bir süre ile idare edecektir.

Jel tırnak nasıl çıkartılır?

Jel tırnak uygulaması yaptırdıysanız ve çıkartmak istiyorsanız kesinlikle kendiniz evde çıkarmaya çalışmayın. Çünkü jel tırnağı çıkarmak oldukça zor olacaktır, bunun için uygulamayı yaptırmış olduğunuz yerde çıkartırsanız tırnağınız sağlıklı bir durumda kalacaktır. Çıkarılması için uygulanan jelin ve tırnağın tamamen törpülenmesi gerekmektedir. Jel tırnakların çıkarılması için özel olarak üretilen aseton ve buna benzer ürünler kullanılmaktadır.

Jel Tırnak Fiyatları

Jel tırnak fiyatları hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Jel Tırnak Fiyatları