e
sv
masöz istanbul

Ikea Bebek Beşikleri Fiyatları

470 Okunma — 01 Ekim 2021 21:24
Ikea Bebek Beşikleri Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kaliteli ürünleri ile öne çıkan Ikea bebek beşikleri fiyatlarını sizler için inceleme altına aldık. Biliyorsunuz ki ev mobilyaları hakkında markasını kanıtlamış ve kalitesini kanıtlamış Ikea tarafından üretilen beşikleri sizler için araştırdık ve fiyatlarını sizlere sunacağız. Ikea 0 ve 2 yaş arası karyola ve beşik fiyatlarını bu yazımızda bulacaksınız. Çocuk odalarının vazgeçilmezi çocuk karyolaları Ikea mağazalarında sadece ve şık olarak görünmektedir.

Biliyorsunuz ki Ikea mağazalarının üretmiş olduğu tasarımlar ve mobilyalar sade ve şık tarzları ile öne çıkmaktadır. Fiyat olarak piyasanın biraz üzerinde bir fiyatlandırma çalışması yapsalar da üretmiş oldukları ürünlerin kalitesini kullananlar biliyorlardır. Benim kullanmış olduğum şu an çalışma masası kaliteli ve kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. Ne demişler “Ucuz etin yahnisi olmaz.” bu sözün doğruluğuna her zaman inanmışımdır. Bu söz ilk defa rahmetli Sakıp Sabancı zamanında kendi ağzından duyduğumda benimsemiştim. Sakıp Sabancı şöyle demekte; “Ben ucuz mal alacak kadar zengin birisi değilim.” Lafı isterseniz fazla dolandırmadan Ikea Bebek Beşikleri fiyatlarına geçelim.

Ikea Bebek Beşikleri Fiyatı
Ikea Bebek Beşikleri Fiyatları / Beşiğinde bebeğini uyutan bir anne

Ikea Bebek Beşikleri Fiyatları

 • Ikea Sundvik Bebek Karyolası 60×120 cm Fiyatı (Beyaz) 1.099,00 TL
 • Ikea Sniglar Bebek Karyolası 60×120 cm Fiyatı (Kayın Görünümlü) 799,00 TL
 • Ikea Gulliver Bebek Karyolası 60×120 cm Fiyatı (Beyaz) 999,00 TL
 • Ikea Myllra Bebek Karyolası 60×120 cm Fiyatı (Beyaz) 2.499,00 TL
 • Ikea Sundvik Bebek Karyolası 60×120 cm Fiyatı (Gri) 1.099,00 TL
 • Ikea Smagöra Bebek Karyolası 60×120 cm Fiyatı (Beyaz) 949,00 TL
 • Ikea Gonatt Bebek Karyolası 60×120 cm Fiyatı (Beyaz) 1.749,00 TL
 • Ikea Solgul Beşik Fiyatı 599,00 TL
 • Ikea Myllra Bebek Karyolası 60×120 cm Turkuaz 2.499,00 TL
Ikea Bebek Beşikleri Fiyatları / Ikea mağazası önü

Ikea Kart nedir? Ikea Kart avantajları nelerdir?

Ikea kart ile mağazalarda ve internet üzerinde satın alımlarda avantajlar sağlamaktadır. Ikea kart sahibi olmak için tek yapmanız gereken herhangi bir Ikea mağazasına giderek başvuru noktalarından ücretsiz olarak kolaylıkla temin edilebilirsiniz. Ikea Aile kartı sahibi müşteriler ise sürekli olarak Ikea mağazalarında değişim yapılan avantajlardan ve fırsatlardan öncelikli olarak yararlanmaktadırlar.

Ikea Aile kartı avantajlarından bir tanesi olan Maximum Kart ve Worldcard ile Vade Farksız 9 Taksit Fırsatına sahip olacaklardır. Ikea mağazalarından yapacakları olan 250 TL ve üzeri mobilya alışverişlerinde kullanmış oldukları kredi kartlarına vade farksız olarak 9 taksit ödeme imkânı bulunmaktadır.

– İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart ve ticari kredi kartları için geçerlidir. Maximum Fırsat ve MaxiPuan bozdurma işlemleri kampanyaya dahil değildir.
– Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Vakıfbank , Albaraka ve Anadolu Bank Bireysel Worldcard’ları dahildir.

Vade farksız taksit kampanyaları 15 Ekim 2020 – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

www.ikea.com.tr
Bim Kulaklık Fiyatları
Ikea Bebek Beşikleri Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Ikea Bebek Beşikleri Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Ikea Bebek Beşikleri Fiyatları