e
sv
masöz istanbul

İburamin Zero Fiyatı

146 Okunma — 24 Ocak 2022 20:31
İburamin Zero Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Eczanelerde sıklıkla sorulan ve satışı yapılan ilaç olarak İburamin Zero Fiyatı hakkında yapmış olduğumuz araştırmaları sizlere sunacağız. Eğer soğuk algınlığınız, viral üst solunum rahatsızlığınız ya da grip iseniz kullanabileceğiniz etkili bir ilaç olduğunu söyleyebiliriz. Yetişkinler için tablet formunda ve çocuklar için şurup formunda kullanılmaktadır. Reçetesiz olarak eczanelerde satışı mümkündür. Çocuğunuzun ateşi ya da soğuk algınlığı mevcutsa sizi kurtaracak bir ilaçtır. Çocuklarımız ateşlendiğinde ve grip olduklarında kullanmış olduğumuz tek şuruptur. Tadı da çocuklara uygun olduğundan rahatlıkla içtikleri bir şurup olduğunu söyleyebilirim.

Sizlere aktarmış olduğumuz ilaç fiyatları anlaşmalı olarak ailecek çalışmış olduğumuz eczaneden aktarılmaktadır. Vereceğimiz fiyatlar ve bilgiler doğru ve yalın bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu okumuş olduğunuz makalemiz içeriğinde İburamin Zero nedir? İburamin Sero ne işe yarar? ve İburamin Zero ne için kullanılır? gibi sorular ile birlikte İburamin Zero Fiyatı hakkında bilgilendirmeler içermektedir. Sizlerin de eğer marketlerde satışa sunulan ya da eczanelerde satışa sunulan herhangi bir ürün fiyatı hakkında bilgilendirme isterseniz bizlere makalelerimiz üzerinden yorum atarak ya da sitenin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

İburamin Zero Fiyatı
İburamin Zero Fiyatı / Hasta Çocuk

İBURAMİN ZERO FİYATI

İburamin Zero Nedir? İburamin Zero ne için kullanılır?

İburamin Zero, soğuk algınlığı, grip ve viral üst solunum yolu enfeksiyonlarında bir ateş düşürücü olarak kullanılan çocuklarda İburamin Zero Şurup olarak ve yetişkinlerde ise İburamin Zero Tablet kullanılmaktadır. İçeriğinde ise ibuprofen ve klorfaniramin maleat içermektedir. Çocuklarınızın ateşi yükseldiğinde bir ölçek verdiğinizde yaklaşık olarak bir saat ya da yarım saat içerisinde etkisini göstermektedir. Gayet etkili bir ilaç olduğunu söyleyebiliriz.

İburamin Zero için eğer hamileliğinizin son üç ayındaysanız ve içeriğinde bulunan maddelere karşı bir alerjiniz varsa kesinlikle bu ilacı kullanmayınız. Daha önce mide ya da bağırsak kanaması geçirdiyseniz ve bağırsak ülseriniz varsa, şiddetli böbrek ve kalp yetmezliğiniz varsa da kullanmamanız önerilir.

Kullanmadan önce bilinmesi gerekenlerde ise; kalp ritim bozukluğu, epilepsi hastalığınız varsa, karaciğer yetmezliği varsa ya da bronşit iseniz İburamin Zero kullanmak için dikkatli davranmanız ve doktorunuz kontrolünde kullanmanız tavsiye edilir. Bunların dışında herhangi bir rahatsızlığınız yoksa gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Uyarı: Söz konusu İburamin Zero ilacını kullandığınızda ya da farklı bir ilaç kullandınız ve yan etki gösterdiğini düşünüyorsanız kesinlikle aşağıda bulunan talimatları yerine getirebilirsiniz.

Kullanma Talimatında yer alan veya almayan bir yan etki meydana gelmesi durumunda hekiminiz, eczacınız veya hemşireniz ile konuşunuz. Ayrıca karşılaştığınız yan etkileri www.titck.gov.tr sitesinde yer alan “İlaç Yan Etki Bildirimi” ikonuna tıklayarak ya da 0 800 314 00 08 numaralı yan etki bildirim hattını arayarak Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne bildiriniz. Meydana gelen yan etkileri bildirerek kullanmakta olduğunuz ilacın güvenliliği hakkında daha fazla bilgi edinilmesine katkı sağlamış olacaksınız.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu
İburamin Zero Fiyatı
İburamin Zero Fiyatı / Kaşığa şurup koyan kadın

İburamin Zero Fiyatı nedir?

 • İburamin Zero Şurup 15,92 TL
 • İburamin Zero Tablet 15,48 TL

İburamin Zero Fiyatı ne kadar?

İburamiz Zero Şurup 2022 yılında eczanelerde 15,92 TL olarak satışa sunulmaktadır. Reçetesiz olarak satın alabilir ve doktorunuza ya da sağlık ocağında bulunan aile hekiminize yazdırarak da alabilirsiniz.

Eczanelerde satışa sunulan İburamin Zero Tablet Fiyatı 2022 yılında 15,48 TL olarak verilmektedir. Yetişkinler için Kullanılan İburamin Zero reçetesiz olarak satışı mevcuttur.

Meta Logo
İburamin Zero Fiyatı

İburamin Zero Fiyatı hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

İburamin Zero Fiyatı