e
sv
masöz istanbul

Fethiye Tekne Turu Fiyatları

442 Okunma — 16 Eylül 2021 22:23
Fethiye Tekne Turu Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Muğla ilimizin en fazla tercih edilen tatil beldelerinden olan Fethiye Tekne Turu Fiyatlarını sizler için inceledik. Tatil beldelerinde sürekli olarak düzenlenen tekne turlarına katılan vatandaşlarımızın tek merak ettikleri durum yat turu Fethiye bölgesinde ne kadardır? Akdeniz bölgesinde bulunan Fethiye bir tatil cenneti olduğunu söyleyebiliriz.

Ölüdeniz biliyorsunuz ki dünya üzerinde eşi zor rastlanan kumsalları ile Fethiye, ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden bir tanesidir. Fethiye’de Kabak Koyu ve Kelebekler Vadisi gibi doğasını koruyan bölgelerde yat turu yapmanın zevkini yaşamak herkesin hakkıdır diye düşünüyoruz. Bu bölge içerisinde Rodos, 12 Adalar, Ölüdeniz Korsan Tekne Turu gibi birçok tur bulunmaktadır. Bizde bu yazımızda Fethiye Tekna Turu Fiyatlarını sizlerle beraber inceleyeceğiz.

Fethiye Tekne Turu Fiyatları
Fethiye Tekne Turu Fiyatları / Ölüdeniz Tekne Turu

Fethiye Tekne Turu Fiyatları

2021 yılı içerisinde Fethiye tekne turu fiyatları aşağıdaki gibi sizlere sunulmuştur.

 • Fethiye Ölüdeniz Korsan Tekne Turu Fiyatı: 175 TL
 • Fethiye Tekne Turu 2021 – 12 Adalar Tekne Turu Fiyatı: 140 TL
 • Ölüdeniz Tekne Turu 2021 Fiyatı: 120 TL
 • Fethiye Rodos Turu Fiyatı: 380 TL
 • Fethiye Günbatımı Tekne Gezisi Fiyatı: 120 TL

0-6 yaş çocuklar için tekne turu ücretsizdir.

Fethiye Tekne Turu Fiyatları / Tekne turunda yüzen kadın

Fethiye nerededir?

Fethiye, Muğla’nın doğu kıyılarında bulunmaktadır. Akdeniz bölgemizin nadide bölgelerinden bir tanesidir. Muğla ilimizin Dalaman ve Seydikemer ilçelerine komşu olan bir ilçemizdir. Fethiye’ye ulaşmak için Dalaman Havaalanı’na 47 km uzaklıkta olup, Muğla merkeze ise 125 km mesafede yer almaktadır. Bkz

Ölüdeniz Tekne Turu Rotaları

Mavi Mağara: Tekne turlarının ilk duraklarından bir tanesi Mavi Mağara’dır. Bu nokta tek girişi olan eşsiz güzelliği ve maviliği ile sizi kendinizden alabilir. Bölge ziyaretinizde kesinlikle aksiyon kameranız yanınızda olması tavsiye edilir, çünkü mağara içerisinde yüzerken eşsiz görüntüler yakalayabilirsiniz.

Kelebekler Vadisi: Kelebekler Vadisi dünya üzerinde başka bir yerde rastlayamayacağınız güzellikte bir koyu bulunmaktadır. Yüksek tepelerinde fotoğraf çektirenlerden ya da koyunda güneşlenen bu kanyon sanırım ülkemizin en güzel bölgelerinden bir tanesi. Söz konusu vadiye sadece deniz yolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Tur gerçekleştiren tekneler bu bölgeye uğramadan geçmezler.

Soğuk Su Koyu: Bu bölge adını kayaların arasından soğuk olarak çıkan doğal kaynak suyu sebebi ile almaktadır. Söz konusu çıkan doğal kaynak suyu bu bölgede deniz suyunu serinlettiğinden dolayı yüzerken sıcak güneş altında serin serin yüzebiliyorsunuz. Genellikle tur tekneleri tura katılan vatandaşların yüzmeleri için mola vermektedirler.

Akvaryum Koyu: Bu durakta tekne turuna katılan vatandaşlar bu koyun isminin nereden geldiğini bilirler. Çünkü bu durakta eşsiz mavilik içerisinde yüzen balıklar sebebi ile bir akvaryumu andırdığından dolayı ismi bu şekilde anılmaktadır. Bu bölgeye bazı tekne turları uğramamakta olduğu söylemek gerekir. Eğer tekne turuna katılıyorsanız kesinlikle tur düzenleyen görevlilere bu bölgeye uğrayıp uğramadıklarını sorabilirsiniz. Bizden söylemesi bu bölge görülmeye değer bir yerdir.

Fethiye Tekne Turu Fiyatları

Fethiye tekne turu fiyatları hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Fethiye Tekne Turu Fiyatları