e
sv
masöz istanbul

Ecopirin Fiyatı

750 Okunma — 12 Eylül 2021 14:28
Ecopirin Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ecopirin kan sulandırıcı olarak kullanılan bir ilaçtır. Ecopirin Fiyatını incelemiş olduğumuz bu yazımızda sizlere Ecopirin ne için kullanılır, Ecopirin nedir ve Ecopirin ne işe yarar gibi birçok sorunun cevabını sizlere sunmuş olacağız. Yazımızı sıkılmadan okuyacağınıza emin olduğumuz söylemek isteriz. Çünkü yapmış olduğumuz işi özenle yapmaya çalışıyoruz.

Ecopirin 100 mg, Ecopirin Pro 81 mg ya da Ecopirin 81 mg olarak geçmektedir. Enterik kaplı tablet şeklinde turuncu renkli tablet olarak satışa sunulmaktadır.

Ecopirin Fiyatı
Ecopirin Fiyatı

Ecopirin Fiyatı nedir?

 • Ecopirin 100 Mg 5,93 TL
 • Ecopirin Pro 81 Mg 4,28 TL
 • Ecopirin 150 Mg 8,60 TL
 • Ecopirin 300 Mg 9,00 TL

Ecopirin 100 Mg 2021 yılında 5,93 TL, Ecopirin 150 MG 2021 yılında 8,60 TL olarak eczanelerde satışa sunulmaktadır. Bkz

Ecopirin Fiyatı

Ecopirin nedir? Ecopirin ne için kullanılır?

Ecopirin kan sulandırıcı bir ilaçtır. Oral yol ile tabletler bir miktar su ile yutulmalıdır. Tercihen yemeklerden önce bütün olarak yutulması tavsiye edilir. Anstabil anjina pektoriste standart tedavisinde, akut miyokard infarktüsünde tedavisinde, Reinfarktüs profilaksisinde ve Arteriyel kan damarları ile ilgili operasyon geçirmiş hastalar kullanmaktadır.

Doktorunuz tarafından tavsiye edilmediği süre içerisinde, standart tedavi başlangıcı olan günde 3 defa 1 kere kullanılmalıdır. Yani sabah, öğle ve akşam olmak üzere yemeklerden önce kullanılması gerekir.

Ecopirin kimler kullanamaz?

Ecopirin kan sulandırıcı ilacını; içeriğinde bulunan asetilsalisilik aside, diğer salisilatlara veya ilacın herhangi bir bileşenine karşı aşırı duyarlılık gösteren hastalarda kullanılmaması gerekir. Akut gastrointestinal ülser, kanama diyatezi, şiddetli böbrek yetmezliği şiddetli kardiyak yetmezlik ve şiddetli olarak karaciğer yetmezliği olan hastaların kesinlikle kullanmaması gereken bir ilaçtır. Gebe olan kadınlarda gebeliğin son döneminde kullanılmaması gerekmektedir.

Ecopirin Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Ecopirin Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Ecopirin Fiyatı