e
sv
masöz istanbul

Dolorex Ağrı Kesici Fiyatı

16686 Okunma — 06 Ağustos 2021 17:51
avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Dolorex ağrı kesici fiyatını inceleyeceğimiz makalemize hoş geldiniz. Bu makalemizde ağrı kesici olarak kullanılan Dolorex’in fiyatından söz edeceğiz, söz etmişken tabii ki Dolorex ağrı kesici hakkında detaylı bilgilerde yer vereceğiz. Ağrı kesicilerden bahsetmişken ilk önce ilaçların bilinçli kullanılması konusunda hatırlatma yapmak isteriz. Bilinçsiz olarak kullanılan ilaçlar vücudunuzu iyileştirmesini beklerken daha çok zarar verebilirsiniz.

Ülkemizde son zamanlar ağrı kesici kullanımının artmış olduğunu belirtmekte fayda var. Tabii bu kullanım artışı ülkemizde bulunan yüksek stres ortamından ve insanların çalışma saatlerinden kaynaklandığı söylenebilir. En azından ben o şekilde düşünüyorum. Ancak söylemek gerekir ki hekiminize ya da eczacınıza danışmadan bilmediğiniz ilaçları kesinlikle kullanmayınız. Aşağıda sizlere Dolorex ağrı kesici fiyatı hakkında bilgi verdikten sonra makalemizin devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Dolorex Ağrı Kesici Fiyatı
Dolorex Ağrı Kesici Fiyatı / Dolorex Draje Kutusu

Dolorex Ağrı Kesici Fiyatı Güncel Fiyat

 • Dolorex Kaplı Tablet 50mg 13,27 TL
Dolorex Ağrı Kesici Fiyatı / Eczane

Dolorex nedir?

Dolorex ağrı kesici vücudumuzda başlayan eklem ağrıları, kas ağrıları, baş ağrısı ya da bayanların adet ağrılarında sıklıkla kullandıkları ağrı kesicilerden bir tanesidir. Özellikle bende baş ağrısı olduğu zamanlarda ağrı kesici olarak sürekli kullanmış olduğum ilaçtır. Farklı bir ağrı kesici nedense kullanamıyorum, sanırım oda mide problemim olduğundan kaynaklanıyor.

Dolorex nasıl kullanılır?

Dolorex ağrı kesici için tedavi başlangıcında genellikle günlük doz olarak 100 ya da 150 mg olarak verilmektedir. Yani toplamda sabah öğle ve akşam olmak üzere 3 ayrı doz şeklinde kullanılabilir. Ancak 150mg üzerinde kullanılmaması gerekmektedir.

Ağrılı bir adet döngüsünde ilk belirtilerin olduğu andan itibaren 50 ve 100mg olmak üzere tek dozla başlanması tavsiye edilir. Buna bağlı olarak adet süresince gün boyunca ağrıyı yeteli seviyede azaltmak için 150mg kadar 3 doz olmak üzere alınabilir.

Doktorunuz ya da eczacınızın talimatlarına uymanız sizin sağlığınız açısından önem arz etmektedir, bunun için tavsiyelere uyulması gerekmektedir.

Yaşlı hastalar Dolorex ağrı kesicinin etkilerine diğer erişkinlerden daha duyarlı olabilirler. Bu nedenle özellikle yaşlılar doktorun talimatlarını dikkatle dinlemelidirler ve semptomları dindiren mümkün olan en az sayıda tablet almalıdırlar. Yaşlı hastalarda istenmeyen etkilerin derhal doktora bildirilmesi özellikle önemlidir.

Dolorex yan etkileri nedir?

Her ilacın yan etkisi olduğu gibi ağrı kesicilerinde yan etkisinin olduğunu bilmeniz gerekir. Bayanların adet döneminde alışılmadık yüksek kanama ya da morarma görülebilir. Hastada yüksek ateş veya boğaz ağrısı yapabilir. Buna bağlı olarak yutkunma güçlüğü baş gösterebilir.

Ani olarak bağ ağrısı, göğüs ağrısı, bulantı, viral menenjit belirtisi, alerjik reaksiyonlar, kan basıncı düşmesi ve kaşıntı ile ağızda, dilde ve boğazda şişme görülebilir.

Tabii ki bu belirtiler dediğimiz gibi her türlü ilaçta yan etki olarak görüldüğü bilinmektedir. Her insanda yan etkisini göstereceği düşünülemez. Yan etki yapması için kullanan kişinin içerisinde bulunan maddeye reaksiyon vermesinden kaynaklanmaktadır.

Market Fiyatlarının tek adresi…

Dolorex ağrı kesici fiyatını öğrendiğimiz ve dolorex ağrı kesici hakkında detaylı bilgileri bizimle beraber okuduğunuz için teşekkür eder aşağıda bulunan diğer makalelerimize göz atabilirsiniz.

Dolorex ağrı kesici fiyatına ait makalemizi incelediğiniz ve sabır ile okuduğunuz için teşekkürler. Bizler Market Fiyatları Net olarak sizlere doğru ve güvenilir fiyatları aktarmaya devam edeceğiz. Kaynak : https://titck.gov.tr/

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Dolorex ağrı kesici fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Dolorex Ağrı Kesici Fiyatı