e
sv
masöz istanbul

DemirDöküm Kombi Fiyatları

74 Okunma — 06 Şubat 2022 20:15
Demirdöküm Kombi Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Türkiye’de kombi denilince akla direkt olarak DemirDöküm Kombi gelmektedir. Bunun için bizlerde sizlere DemirDöküm Kombi Fiyatları hakkında tüm araştırmalarımızı gerçekleştirdik. Bu makalemizde tüm sorulan sorulara cevap vereceğimizi düşünüyoruz. Bu sorulardan birkaç tanesi DemirDöküm kombilerin fiyatları nedir? DemirDöküm hangi kombisi iyidir? DemirDöküm kombi hangi ülkenin malıdır? Dilerseniz bu soruların cevabını hep birlikte okuyarak öğrenelim.

[geo-post target=”false” id=”21176″ label=”Önerilen Yazı”]

Şu an kombilere baktığınızda mobil cihazlar ile uyumlu olarak çalışan kombiler olduğunu görebilirsiniz. Sadece tabletinize ya da telefonunuza indirmiş olduğunuz bir uygulama üzerinden uzaktan kontrolünü gerçekleştirebiliyorsunuz. Yazımızın içeriğinde buna bağlı olarak çalışan kombi fiyatlarından da bahsedeceğiz sizlere. Teknoloji geliştikçe evimizde kullanmış olduğumuz cihazlarda ona göre gelişmekte. Artık evinizi tek bir uygulama üzerinden kontrol etmek mümkün.

Demirdöküm Kombi Fiyatları

Demirdöküm Kombi Fiyatları / 37 Derecede yanan bir kombi

Görüntülenen İçerik: DemirDöküm Kombi Fiyatları

[geo_headline_2 tag=”h1″ color=”#0000ff”]DEMİRDÖKÜM KOMBİ ve FİYATLARI[/geo_headline_2]

[geo_headline tag=”h2″ style=”colored” type=”square” number=”1″]DemirDöküm Kombi hangi ülkeye aittir?[/geo_headline]

DemirDöküm ısıtma, su ısıtması ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet göstermek adına 1954 yılında İstanbul‘da kurulan Türkiye’nin ilk sanayi şirketlerinden bir tanesidir. 2007 yılına kadar Koç Holding bünyesinde yer alan firma 2007 yılından sonra Vaillant Group firmasına %72’lik hissesini 211,1 milyon Euro değerinde devretmiştir. 1968 yılında ilk ihracat olarak Ürdün’e döküm radyatör sevkiyatına başlayan DemirDöküm günümüzde ise 40’tan fazla ülkeye ihraç ettikleri ürünleri ile hizmet vermektedir.

Bünyesinde bulunan bazı tesisler ise şu şekildedir;

 • DemirDöküm Bozüyük Tesisleri Su Isıtıcısı Fabrikası
 • Demrad A.Ş. Döküm Fabrikası
 • Panel A.Ş. Panel Radyatör Sanayi
 • DD Heating LTD.
 • DemirDöküm – Chung Mei Industries LTD.
Demirdöküm Kombi Fiyatları

Demirdöküm Kombi Fiyatları

[geo_headline tag=”h2″ style=”colored” type=”square” number=”2″]DemirDöküm Kombi Fiyatları[/geo_headline]

[geo_alert style=”2″ color=”primary” ]DemirDöküm Kombi Fiyatları sizlere piyasa üzerinde bulunan siteler üzerinden derleme yapılarak verilmiştir. Söz konusu verilen siteler ile bağlantımız bulunmamaktadır. Fiyatlar tüm siteler karşılaştırmasına göre ortalama olarak verilmiştir.[/geo_alert]

 • DemirDöküm Nitromix P24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi 7.950,00 TL
 • DemirDöküm Nitromix P28 Hermetik Yoğuşmalı Kombi 8.800,00 TL
 • DemirDöküm Atromix P24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi 7.400,00 TL
 • DemirDöküm Atron Condense 24kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi 6.700,00 TL
 • DemirDöküm Nitromix P35 Hermetik Yoğuşmalı Kombi 10.000,00 TL (Yazarın Tavsiyesi)
 • DemirDöküm Atron Condense 20kW Yoğuşmalı Kombi 6.500,00 TL
 • DemirDöküm Atromix P20 Yoğuşmalı Kombi 7.100,00 TL
 • DemirDöküm Atromix P28 Yoğuşmalı Kombi 7.900,00 TL

[geo_headline tag=”h2″ style=”colored” type=”square” number=”3″]DemirDöküm Kombi hangi kombisi daha iyidir?[/geo_headline]

DemirDöküm Kombi sınıfında birçok özelliğe sahip ürünleri bulunmaktadır. Ancak bunların arasında Nitromix P24 Hermetik Premix Yoğuşmalı Kombi en iyilerinden diyebiliriz. Çünkü sizlere sunmuş olduğu 24 kW kapasitesinin olmasıdır. Verimlilik oranı ise oldukça yüksek olan bu modelin akıllı ısıtma sistemine sahip olması da cabası olarak görebilirsiniz.

Market Fiyatları LOGO

Market Fiyatları.net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. DemirDöküm Kombi Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

DemirDöküm Kombi Fiyatları