e
sv
masöz istanbul

Carrefour Biryağ Fiyatları

400 Okunma — 18 Aralık 2021 15:57
Carrefour Biryağ Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Carrefour Biryağ Fiyatları hakkında gerekli bilgileri bulacağınız konumuza ilk öncelikle hoş geldiniz. Ülkemizde bulunan dengesiz bir ekonomi savaşı verdiğimiz dönem içerisinde birçok ürüne zamların geldiğini görebilirsiniz. Bundan etkilenen ürünlerden bir tanesi olan sıvı yağ fiyatları olduğu aşikâr. Bazı marketlerde görmüşsünüzdür insanlarımızın ürünleri almaması adına sıvı yağ şişelerine zincir vurduklarını görebildiğiniz fotoğraflar mevcuttur. Bu bir ülke için ne kadar acı bir tablo olduğunu söyleyebilirim. Ancak umudumuzu hiçbir zaman yitirmeden ülkemize hizmet etmeye devam etmeliyiz, bu ülkeyi kurtaracak olan bizleriz.

Sıvı yağ fiyatlarında görülen değişiklikler her zaman olacaktır. Bizde sizler için marketlerin reyon fiyatlarını gezerek en uygun fiyatlı ürünleri sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Sitemizde bulunan tüm makaleleri okuduğunuzda reyonlarda bulunan fiyatları görebilir ve ona göre alışverişinize yön verebilirsiniz. Ancak hatırlatmak istediğimiz durumlar mevcut. Sizlerde biliyorsunuz ki fiyatlar her gün olmak üzere değişiklik gösterebiliyor. Bunun için eğer düzenlemesi gereken konu gördüğünüzde bizlere yorum olarak belirtmenizi ve ona göre araştırmasını yaparak fiyatlarda değişiklik olduğu konusunda genel bir bilgilendirme yapalım. Dilerseniz Carrefour Biryağ Fiyatları hakkında gerekli bilgilendirmeleri sizlere yapalım. Eğer konu markette satışa sunulan diğer marka sıvıyağların fiyatlarını merak ediyorsanız Carrefour Sıvı Yağ Fiyatları adlı makalemizi de okuyabilirsiniz.

Carrefour Biryağ Fiyatları
Carrefour Biryağ Fiyatları / Ayçiçek Yağı Şişeleri

Carrefour Biryağ Fiyatları

 • Carrefour Biryağ 5 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı: 77,95 TL’dir.
 • Carrefour Biryağ Ayçiçek Yağı 5 LT Teneke Fiyatı: 77,95 TL’dir.
 • Carrefour Biryağ 2 LT Ayçiçek yağı Fiyatı: 41,95 TL’dir.
 • Carrefour Biryağ 1 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı: 23,95 TL’dir.
Carrefour Biryağ Fiyatları
Carrefour Biryağ Fiyatları / Ayçiçekleri

İlgili İçerik: Carrefour Biryağ Fiyatları

BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünler
Carrefour Biryağ Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Carrefour Biryağ Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Carrefour Biryağ Fiyatları