e
sv
masöz istanbul

Bizim Market Toptan Yağ Fiyatları 2021

5338 Okunma — 05 Eylül 2021 11:21
bizim market yağ fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bizim market yağ fiyatları 2021 Bizim marketlerinde ilgili fiyatı teyit ettirebilirsiniz. Zam olması durumunda belirttiğimiz fiyatlar ile mağaza fiyatları arasında farklılık olabilir.

Yağ satışı şekli 1litre, 2 litre ve 5 litre olmak üzere yapılmaktadır. İlgili markalara ait ürünler marketlerimizde raflarda yer almaktadır. Günlük mutfaklarda en çok kullandığımız ürünlerin başında gelmektedir. Her evde bulunması gereken ve en çok kullanılan üründür. Bizim marketleri ile diğer marketler arasındaki farkı sitemizdeki konulardan karşılaştırabilirsiniz. Bknz Bizim Market

Bizim Market
Bizim Market / Zeytin yağlı salata

Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 LT

Adet Fiyatı:76,90 TL
Koli Fiyatı ( 4 Adet ) :303,62 TL
Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt paketleme işlemlerinden başlayarak ürünün kullanımına kadar her bir aşamada tüketici dostu bir yapıya sahip. Global anlamda geçirilmesi gereken tüm sağlık testlerinden oldukça iyi sonuçlar alan ürün aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Piyasada aynı skalada yer alan birçok ürüne göre daha makul fiyatlar ile satışa sunulur.

Ona Ayçiçek Yağı 1 LT

Adet Fiyatı:15,75 TL
Koli Fiyatı ( 20 Adet ) :314,93 TL
Ona Ayçicek Yağı 1 Lt, el değmeden üretilmesi ile dikkat çekiyor. 1 litrelik özel bir ambalajı söz konusu. Mezelere katmış olduğu tat enfes. En iyi tohumlar ezilerek paketlendi. Vitamin yönünden çok zengin. Özellikle E vitamini ile biliniyor. Beyin gelişimi konusunda faydaları var. Bu özel ürünü bizim toptan marketin resmî sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Ona Ayçiçek Yağı 2 LT

Adet Fiyatı:32,90 TL
Koli Fiyatı ( 9 Adet ) :287,10 TL
Ona Ayçicek Yağı 2 Lt olarak üretildi. Trakyanın en güzel ve en kaliteli Ayçiçek tohumlarından elde edildi. Özel bir şişe içinde satılmakta. İçeriğine dair birçok özellik üzerinde yer alan etikette bulunuyor. E vitamini yönünden çok zengin. Bizim toptan market ayrıcalığı ile uygun bir fiyat üzerinden satışa sunuluyor.

Ülker Bizim Market Ayçiçek Yağı 1 LT

Adet Fiyatı:15,75 TL
Koli Fiyatı ( 20 Adet ) :314,93 TL
Sofralarımıza gelen yemeklerin büyük bir kısmında kullanılan ayçiçek yağı, son derece özel bir ürün. Üretim aşaması oldukça detaylı. Özel toplanmış tohumlar, birçok makine içinden geçerek preslenmekte. Birtakım kimyasal testlere tabi tutuluyor. Ardından ise özel şişelere konuluyor. Bizim Market Ayçiçek Yağı 1 Lt, hem özel kapağı hem de uzun süreli kullanıma dayanıklı olması ile dikkat çekiyor.

Ülker Bizim Market Ayçiçek Yağı 2 LT

Adet Fiyatı:32,90 TL
Koli Fiyatı (9 Adet):287,10 TL
Bizim Ayçiçek Yağı 2 Lt, özel tohumlar kullanılarak üretildi. Marmara ve Egenin uçsuz bucaksız tarlarından toplanan ayçiçek, özel yöntemler ile belli aşamalardan geçiyor. Tohumların ezilmesi ve preslenmesi sonrasında değişik testlere tabi tutuluyor. Böylelikle 2 litreden oluşan ürün ortaya çıkmakta. Şişelenmesi ise çok başarılı. Hiç bir şekilde sızdırma yapmıyor.

Ülker Bizim Market Ayçiçek Yağı Teneke 5 LT

Adet Fiyatı:76,90 TL
Koli Fiyatı ( 4 Adet ) :303,62 TL
Bizim Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt, ürünü çok fazla kullanan kişiler için ideal bir seçim olacaktır. Özel olarak yalıtılmış ve sızdırmayan bir teneke içinde yer alır. Hacmi ise 5 litre olarak belirlenmiştir. Hem saklaması hem de kullanımı kolaydır. Akıllı bir kapağı vardır. Kolay kolay bozulmaz. Yemeklerinize ekstra lezzet katma konusunda çok başarılıdır.

Ülker Bizim Market Mısır Yağı 1 LT

Adet Fiyatı:15,90 TL
Koli Fiyatı ( 20 Adet ) :317,95 TL
Mısır yağı sayesinde yemeklerde hafif ama lezzetli bir aromanın oluşması mümkün kılınacaktır. Bizim markası mahsullerin temin edilmesinden başlayarak işlenerek yağ haline getirilmesine kadar her aşamada sorunsuz bir biçimde denetimler uygulamaktadır. Kalite ve sağlık konusunda onay almayan ürünler satışa çıkarılmaz.
Bizim Market / Zeytin yağı

Ülker Bizim Market Mısır Yağı Teneke 5 LT

Adet Fiyatı:85,90 TL
Koli Fiyatı ( 4 Adet ) :339,59 TL
E vitamini açısından da zengin olan mısır yağı için ünlü markalar göz önünde bulundurulabilir. Mesela uzun yıllardır sektörde bulunan Bizim Market markası dikkat çekiyor. Markanın güvenilir olduğu ve sağlıklı içeriklere sahip yağlar ürettiği açık durumda. Bu nedenle Bizim mısır yağı teneke 5 Lt talep görüyor. 5 litre olmasından dolayı da sıklıkla kullananlara avantaj sağlayacaktır.

Ülker Bizim Yağ Mısır Yağı 2 LT

Adet Fiyatı:34,89 TL
Koli Fiyatı ( 9 Adet ) :310,44 TL
Mısır yağı hem yemeklerde hem de kızartmalarda sorunsuz şekilde kullanılabilir. Bu noktada kızartmalarınıza da yeni bir rayiha ve harika bir lezzet sunacaktır. Marmara’nın, Akdeniz’in, Ege’nin muhteşem mahsullerinden üretilen bu ürünlerin sofralarınıza konuk olan kişileri de büyülemenize yardımcı olacağının belirtilmesi gerekir. 

Besler Ayçiçek Yağı 1 LT

Adet Fiyatı:14,50 TL
Koli Fiyatı ( 20 Adet ) :290,09 TL
Besler Ayçiçek Yağı 1 Lt, özel şişesinde satışa sunulmuştur. İçinde 1 litre yağ bulunur. Doğal bir Ayçiçek sarısı ile piyasada yer alır. Şişesi sızdırma yapmaz. Kapak açıldıktan sonra uzun bir süre boyunca kullanımı mümkündür. Oldukça kalitelidir. İnsan sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur. Yemeklerin lezzetinin arttır.

Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 LT

Adet Fiyatı:66,90 TL
Koli Fiyatı ( 4 Adet ) :267,58 TL
Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt olarak satışa sunulmakta ve fiyat performans konusunda oldukça tatmin edici bir duruş sergilemekte! Besler sizin için kalite ile güvenilirliği bir araya getiriyor Bizim Toptan da bu ürünlere en uygun şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Satın alım aşamasının sonrasında ürünler evinize kadar gönderilecek! Bu da firmanın dikkat çeken ve memnuniyet veren özellikleri arasında yer alıyor. Bizim Toptan gönderim aşamasında oldukça hızlı bir ağa sahip.

Komili Ege Sızması Teneke 5 LT

Adet Fiyatı:169,89 TL
Koli Fiyatı ( 4 Adet ) :679,58 TL
Ege sızması zeytinyağı ile birçok meze, yemek ve salata hazırlanabilir. Ege zeytinlerinden doğal olarak üretilen bir zeytinyağı lezzeti sunulur. Yemeklerin içerisinde kullanıldığı gibi kızartmalarda da tercih edilir.

Aytaç Ayçiçek Yağı Teneke 5 lt

Adet Fiyatı:74,90 TL
Koli Fiyatı ( 4 Adet ) :295,61 TL
Aytaç Ayçiçek Yağı Teneke 5 LT olarak satışa sunulmakta ve fiyat performans konusunda oldukça tatmin edici bir duruş sergilemekte! Besler sizin için kalite ile güvenilirliği bir araya getiriyor Bizim Toptan da bu ürünlere en uygun şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Satın alım aşamasının sonrasında ürünler evinize kadar gönderilecek! Bu da firmanın dikkat çeken ve memnuniyet veren özellikleri arasında yer alıyor. Bizim Toptan gönderim aşamasında oldukça hızlı bir ağa sahip.

Besler Ayçiçek Yağı 2 LT

Adet Fiyatı:28,90 TL
Koli Fiyatı ( 9 Adet ) :260,11 TL
Doymamış yağ oranı düşüktür. Böylelikle damarlarda sıkıntıya yol açmaz. Zengin minarelleri sayesinde aranan bir ürün haline gelmiştir. Daha genç ve pürüzsüz bir cilt için katkı yapar. Beyin sağlığı açısında birçok avantaj sağlar. Besler Ayçiçek Yağı 2 Lt tazeliğini uzun bir süre boyunca muhafaza edecek şekilde paketlenmiştir. Özel olan şişesi sayesinde bozulmaz. Uzun kullanımlar için uygundur.
Bizim Market Yağ Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bizim Market Yağ Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bizim Market Toptan Yağ Fiyatları 2021