e
sv
masöz istanbul

Bimcell Paketler 2021

1027 Okunma — 18 Temmuz 2021 11:50
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Birleşik Mağazalar A.Ş.’e ait BimCell Paketlerine göz atacağımız ve BimCell hakkında gerekli tüm detayları öğreneceğiniz makalemize hoş geldiniz. 1995 yılında marketler zinciri olarak adımlarını attığı BİM Türkiye’nin önde gelen perakendeci marketlerinden biri olmasını başarmış durumda. Müşterilerine güler yüz, ucuz ve kaliteli malları ile sektörde faaliyet göstermektedir. BimCell markası ile birlikte marketler zinciri olan BİM GSM sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu yıl başlarında Türkiye’de bulunduğu sektör içerisinde pazar payı en yüksek olan bir firma olduğunu hatırlatmamız gerekir.

BimCell’ abone olmak için istediğiniz herhangi bir BİM mağazasına giderek kimlik fotokopiniz ile size sunulmuş olan ilgili formu doldurarak sim kartınızı mağaza görevlisinden teslim alabilirsiniz. Buna bağlı olarak sim kart değişikliği için sizden herhangi bir ek ücret talep edilmeyecek olup tamamen ücretsiz olduğunu söyleyebiliriz. Hattınıza ise para yüklemek için BİM mağazalarında alışverişiniz sırasında mağaza görevlisi ile yazar kasa başında ya da kredi kartınız ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

BimCell Paketler
BimCell Paketler / BimCell Cebinize Dost Paketler

BimCell Paketleri 2021 Güncel Liste

BimCell paketlerinin avantajları ve ihtiyacınıza uygun olan paketi seçebilir, sonrasında BimCell’in %94 oranına sahip olan çekim gücü ile konuşmalarınızı gerçekleştirebilir ve internetinizin keyfini ise doyasıya çıkartabilirsiniz.

BimCell Paketler ve Tarifeleri

Tarife AdıDakikaSMSİnternetTarife Fiyatı
BimCell Dost S750 Dakika750 SMS4 GB23,00 TL
BimCell Dost M750 Dakika750 SMS8 GB28,00 TL
BimCell Dost L750 Dakika750 SMS12 GB32,00 TL
BimCell Dost XL750 Dakika750 SMS20 GB42,00 TL
BimCell Paketleri ilgili sitesinden alınarak sizlere sunulmuştur. BimCell

BimCell’e ait konuşma paketleri almak için ise aylık olarak sadece 15,00 TL vererek 250 dakika ve 17,00 TL vererek 500 dakika paket satın alabilirsiniz. Konuşma paketi alabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

 • 250DK yazıp 4551’e gönderin
 • 500DK yazıp 4551’e gönderin
BimCell Paketler

İnternet paketi satın almak için ise ihtiyacınıza uygun internet paketi için 1 GB paket için 12,00 TL, 2 GB için 19,00 TL, 5 GB için 27,00 TL ve 10 GB için ise 37,00 TL paketlerini seçebilirsiniz. Bu paketleri alabilmek için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

 • 1GB yazıp 4551’e gönderin
 • 2GB yazıp 4551’e gönderin
 • Bimcell 5GB yazıp 4551’e gönderin
 • Bimcell 10GB yazıp 4551’e gönderin

BimCell Paketleri için müşteri hizmetlerini arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. 444 4 551 nolu numarayı arayarak bütün detayları öğrenebilirsiniz.

BimCell Paketler İptali Nasıl Yapılır?

Hattınızın iptalini gerçekleştirmek için Türkiye’nin herhangi bir ilinde bulunan BİM Mağazalarına giderek mağaza görevlisine hattınızın iptal edilmesini istediğinizi ilettiğinizde sizlere yardımcı olacaklardır.

BimCell Paketler Sorgulamasını Nasıl Yapabilirim?

Kullanmış olduğunuz telefonununuz da *123# ile; faturasız olarak kullandığınız hattınızdaki TL miktarınızı öğrenmek için, *123#’yi tuşlayarak arama yapmanız yeterli. Arama sonucu, telefonunuzun ekranında bakiyenizi gösterecektir. Ya da sesli olarak dinlemek istiyorsanız telefonunuzdan 9333 nolu numarayı arayarak faturasız olarak kullanmış olduğunuz hattın aramanız sonucunda bakiyeniz size sesli yanıt sistemi ile bilgisi verilecektir.

BimCell Paketler

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.


Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.


Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.


Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.


Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. BimCell Paketleri hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bimcell Paketler 2021