e
sv
masöz istanbul

Bim Yufka Fiyatları

523 Okunma — 30 Ekim 2021 10:02
Bim Yufka Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Böreklerimizin ana maddesi olan Bim Yufka Fiyatlarını sizler için araştırdık. Bim mağazalarında satışa sunulan Connex marka yufkalar mevcuttur. Bu yufkalar üçgen ve normal yufka olarak satışa sunulmaktadır. Üçgen olan yufkalardan zaten biliyorsunuz sigara böreği yapılması kolay olması için bu şekilde satılmaktadır. Böreğinizin iç harcını hazırlayın Bim Yufka Fiyatlarından sonra direkt olarak gidip alacak ve afiyetle yiyeceksiniz.

Hamur işi sevmeyen yoktur diye düşünüyorum. Bende çok sevmeme rağmen fazla yememeye dikkat ediyorum ancak onlarsızda kalamıyorsunuz. Çok fazla hamur işi tüketmeden arada sırada olsa yemek gerek olduğunu düşünüyorum. Çünkü bizim kültürümüzde olan yiyecekler genelde ana madde olarak hamur işi kullanılmaktadır. Yufka ile neler yapacağınızı düşünürken telefonunuz elinde BİM mağazalarına giderek araştırmasını yaptığımız aşağıdaki fiyatlardan satın alabilirsiniz. Afiyet olsun şimdiden. 🙂

Bim Yufka Fiyatları Güncel Fiyatlar

Connex Üçgen Bim Yufka Fiyatı 360 gr 5,00 TL

Connex Bim Yufka Fiyatı 1 Kg 9,45 TL

Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları
Bim Yufka Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Yufka Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Yufka Fiyatları