e
sv
masöz istanbul

BİM ve ŞOK Market indirim açıklaması!

309 Okunma — 25 Aralık 2021 12:34
BİM ve ŞOK İndirim Açıklaması
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Son zamanlarda döviz kurlarında yaşanan düşüş sebebi ile BİM ve ŞOK Market indirim açıklaması yapıldı. Vatandaşların döviz kurunda gerçekleşen düşüşün ardından market zincirlerinde bulunan ürünlerinde indirime girip girmeyeceği konusunda birçok tepki gösterildi. Buna istinaden market zincirlerinden olan BİM ve ŞOK Market indirim açıklaması gerçekleştirildi.

BİM Market Yönetiminden Açıklama

GDP Başkanı ve BİM İcra Kurulu Üyesi olan Galip Aykaç, şu an için bir indirim söz konusu olmadığını söyleyerek “Kurdaki düşüş memnuniyet verici. Bizim raf fiyatlarımızı belirleyen durum alış fiyatlarımızdır. Alış fiyatları aşağı gelirse bizler de raf fiyatlarını aşağı güncelleriz. Fiyatların aşağıya yön değiştirmesi zaman alacak gibi duruyor.” açıklamasında bulundu.

ŞOK İndirim Açıklaması

ŞOK Market İndirim Açıklaması

ŞOK Market zincirinden gelen açıklama ise şu şekilde; “Her zaman yapılan fiyat indirim kampanyalarına ek olarak, döviz kurunun düşmesi kaynaklı, temel tüketim ürünlerinde fiyat indirimi yapıldı.” ifadeleri kullanarak açıklama yapılmıştır.

Bu açıklamalara göre ilerleyen günler içerisinde BİM ve ŞOK Market indirim açıklamasına uyup uyulmayacağı konusunda MarketFiyatlari.Net olarak takibimize aldık. Ürünlerin indirimli fiyatları noktasında sizlere bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

BİM ve ŞOK Market indirim açıklaması!