e
sv
masöz istanbul

Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları

588 Okunma — 30 Ekim 2021 09:47
Bim UFO Isıtıcı Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kış aylarının gelmesi sebebi ile ısıtıcı ihtiyacımız doğduğundan sizler için Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları konusunda inceleme yaptık. BİM mağazalarında marka olarak Ufo olmasa da diğer markaların satışının yapıldığını gördük. Buna istinaden sizler için diğer marka olan Kumtel ısıtıcıların fiyatlarına baktık. Eğer marka olarak tekrar mağazalara Ufo ısıtıcılar gelirse sizler için paylaşacağız.

Bu tarz ısıtıcıları ofisinizde ya da odanızda kullanmak mümkün. Genellikle bu tarz ısıtıcılar günlük olarak kullanılan ısıtıcılar olarak bilinmektedir. Yani ısınma durumu eğer kalorifer ya da farklı bir ısınma sisteminiz evinizde ya da ofisinizde yoksa bu tarz ısıtıcılar tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu tarz ısıtıcılarda şöyle bir durum söz konusu sadece önünde bulunan objeleri ısıtmakta, yani ısıtıcının tam önünde durursanız ısınırsınız. Isıtıcıların arkasını y da yanlarını ısıtması pek mümkün olmuyor. Listemizde sadece etrafını ısıtacak olan ürün yağlı radyatör olacaktır. İsterseniz şu an satışta ve ileride satışa sunulacak olan ürünlerin fiyatlarını paylaşalım.

Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları ve diğer markalar

 • Kumtel 9 Dilim Yağlı Radyatör Fiyatı 399,00 TL
 • Kumtel Çift Taraflı Isıtıcı Fiyatı 159,00 TL
 • Kumtel Fanlı Isıtıcı Fiyatı 99,90 TL
 • Kumtel Mini Quartz Isıtıcı Fiyatı 79,90 TL
Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları
Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları